Це ступінь магістра інноваційної основна увага приділяється застосуванню сили і кондиціонування в якості одного з найбільш ефективних інструментів для поліпшення і здоров'я і продуктивність.

Доказовий вміст, який підтримується великою практичною програмою, дасть вам можливість отримати професійні акредитації від найвідоміших організацій у цій галузі, Національної асоціації міцних і кондиціонування (NSCA) та Асоціації силових і кондиціонерів Сполученого Королівства ( UKSCA).

Програма підтримується міжнародно визнаними викладачами, а також фахівцями Центру спортивних наук та гуманітарної діяльності в Школі науки. Це, разом з wellequipped об'єктів, ставить акцент на ваших потреб і потреб, допомагаючи вам досягти свого потенціалу.

Місія Центру спортивних наук та гуманітарних результатів полягає у підвищенні здоров'я та якості життя шляхом виявлення, поширенню та застосуванню доказових знань про рух, фізичні вправи та спорт. Це підготує вас до керівної ролі в розвитку і управлінні програми вправ, спортивній практиці, коучинг та кондиціонування. Один з основних цінностей Центру є його концентрація на досконалість у викладанні та навчанні. Лабораторії Центру включають в себе питому на міцність і кондиціонування. Це міцність платформи, функціональна підготовка обладнання, изокинетический випробувального устаткування, WBV платформи, 2D і 3D аналізу руху з 10 QualiSys Oqus камер, Delsys ЕМГ, Kistler сила платформи, і управління потужністю портативних пристроїв.

Цілі програми.

Надайте вам спеціальні знання з предмету, а також розуміння критичних, аналітичних та гнучких підходів до вирішення проблем в галузі сили та кондиціонування. Надайте вам розширені практичні та професійні навички та, таким чином, підготуйте вас до професійної праці або докторантури. поле сили та кондиціонування Ви можете працювати самостійно та використовувати ініціативу у вирішенні різноманітних проблем, з якими ви можете зіткнутися. Заохочуйте вас до критичного розуміння успіхів на передньому краї сил та умов. простір

Зміст курсу.

Студенти зобов'язані вивчати такі обов'язкові курси.

Фізіологія і біомеханіка сили та кондиціонування (15 кредитів) Підтримка англійської мови (для аспірантів в школі науки) Спортивне харчування та добавки до міцності та кондиціонування (15 кредитів) Основи спортивного харчування (15 кредитів) Методи дослідження та професійна практика в Ступінь міцності і кондиціонування (15 кредитів) Прикладна сила і кондиціонування (30 кредитів) Спортивна питома міцність і кондиціонування (15 кредитів) Проліт і кондиціонування дослідний проект (60 кредитів) Прикладне функціональне навчання для охорони здоров'я, запобігання травматизму та реабілітації (15 кредитів)

Вимоги до вступу.

Кандидати повинні мати:

Ступінь спортивних наук або еквівалент, зазвичай 2,1 або вище.

  • Інші кваліфікації можуть бути прийняті, зверніться до керівника програми для отримання додаткової інформації.

Оцінки.

Реферати, тематичне дослідження і рішення проблем вправи, обмежені в часі випробування, формальні звіти, презентації, портфоліо, письмові іспити, практичні оцінок і незалежного дослідницького проекту.

Після успішного завершення програми, студенти будуть досягти професійних акредитацій з найбільш шанованих організацій в області: Національна міцність і кондиціонування асоціації (NSCA), Сполучене Королівство сили і кондиціонування асоціації (UKSCA) і Міжнародного товариства спортивного харчування (ISSN).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 10 інших курсів в University of Greenwich »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
12,100 GBP
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date