MSHS в інтегративній медицині - харчування

Загальні відомості

Опис програми

Поглиблення глибшого розуміння ролі дієти в міжсекційному здоров’ї за допомогою варіанту концентрації харчування в MSHS університету Джорджа Вашингтона в області інтегративної медицини (INTM).

Ви навчитесь пропонувати здорові дієтичні рекомендації та надавати своїм пацієнтам можливість запобігати або керувати захворюваннями, пов’язаними з дієтою та хронічними захворюваннями. Випускник готовий надати інтегративне консультування з харчування та допомогти пацієнтам у будь-якому віці покращити їхню якість життя.

Оволодіти принципами первинної медико-санітарної допомоги та працювати з викладачами світового класу, які мають десятирічний досвід, більшість з яких зараз практикує інтегративну медицину. Випускник закінчується всього за два роки з великою кількістю можливостей та наставництва.

Додавши 1000 позакласних годин контрольованого досвіду, випускники мають право скласти іспит на сертифікований спеціаліст з дієтології® (CNS).

Університет Джорджа Вашингтона також пропонує сертифікат для випускника з 21 кредитом INTM. Це дає можливість отримати обліковий запис, який ви можете повернути на роботу лише за 1,5 року.

Акредитація

Акредитований Американською радою лікарських спеціальностей (ABPS) та Американською радою інтегративної медицини (ABOIM).

Останнє оновлення Сер 2019

Про навчальний заклад

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Детальніше

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Згорнути