MSc Глобальне громадське здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Зараз дослідження громадського здоров’я виходять за рамки місцевих та національних вимірів, люди та громади у всьому світі потребують глобальних рішень. Курс MSc Global Public Health слідує словню "мислити глобально, діяти локально" та відповідає програмі охорони здоров'я Великобританії у глобальному контексті охорони здоров'я. Будучи студентом за цією програмою, ви приєднаєтесь до студентів з різних академічних та професійних професій, щоб застосувати міждисциплінарний підхід до вивчення глобального громадського здоров'я, який повідомить ваші знання та розуміння про складні фактори, що діють на місцевому, національному та міжнародному рівнях, що впливають на здоров'я та добробут населення на місцевому та глобальному рівнях.

Основними аспектами курсу є створення середовища для міждисциплінарного та міжпрофесійного навчання шляхом включення досліджень та стипендій в програму, посилення взаємодії з громадським здоров’ям та широкими зацікавленими сторонами галузі охорони здоров’я та інтеграція розвитку навичок працевлаштування протягом курсу.

Вимоги до курсу

  • Вам знадобиться відповідний диплом з відзнакою (мінімум 2,2 або еквівалентна кваліфікація).
  • Якщо ви є іноземним студентом (з першим ступенем вищого навчального закладу, що не входить до Великобританії), вам також потрібно буде продемонструвати володіння англійською мовою із загальним балом 6,5 IELTS (або еквівалент).

Наші студенти

  • 15 300 студентів - 75% на денній та 25% на заочній формі навчання
  • Ми залучаємо студентів з понад 80 різних країн, створюючи прогресивний та інклюзивний кампус
  • У топ-10 серед випускників, які працюють, серед великих університетів Великобританії *
  • Вище середнього по країні для випускників, які мають висококваліфіковану роботу. **

* (9-й із 102 ВНЗ із 3000 або більше випускниками, HESA: Результати випускників 2020)

** (Майже дві третини випускників Церкви Христа (65%) мають висококваліфіковану роботу на рівні випускників через 15 місяців після закінчення навчання - на 3% вище, ніж у середньому по країні).

Чому вчитися у Великобританії?

  • Магістерські програми у Великобританії тривають лише один рік, що економить ваш час та гроші
  • Британські університети зосереджені на працевлаштуванні, тому ви можете легко взяти на роботу
  • Британські університети пропонують чудову підтримку студентів, методи навчання та досвід у класі
  • Дозвіл на роботу після навчання дозволяє вам залишатися у Великобританії протягом 2 років після закінчення навчання.

140498_graduation.jpgCanterbury Christ Church University"}" />

Студентські відгуки

AnthonyCanterbury Christ Church University"}" />

"Мій ступінь Христової Церкви відкрив цілий новий світ і надихнув мене на вивчення мого справжнього потенціалу випускника. Зараз я дивлюся поза своєю нинішньою роллю на те, чого можу досягти особисто та професійно".

alt = "Ентоні

Випускник Христової церкви, нині слідчий-детектив, столична поліція

“Бути іноземним студентом може бути важко і страшно, але з дивовижною підтримкою та теплим прийомом у Церкві Христа все було добре. У Кентербері є все: мистецтво, історія, культура та розваги ”.

Крістіяна

Студент виконавського мистецтва.

140575_kristiyana.pngCanterbury Christ Church University"}" />

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University ... Детальніше

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University started out as a teacher training college in the 1960s in response to a national shortage of teachers. Today we continue to shape our courses and research around critical social issues both nationally and globally. Inspired by our Church of England foundation, the University’s mission is to pursue excellence in higher education: transforming individuals, creating knowledge, enriching communities and building a sustainable future. Згорнути