MSc прикладної нейрології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Мозок є найскладнішим з усіх органів - щодня ми дізнаємось більше про те, як він працює, і як ці знання можна застосувати в різних умовах, включаючи наукові та наукові установи.

Незалежно від того, чи є у вас досвід роботи в галузі нейронауки чи ні, цей курс може бути розроблений для вас. Якщо ви володієте обмеженими знаннями з нейронауки, ви почнете з «Основ нейрознавства», щоб розвинути розуміння важливих концепцій.

Якщо ви вже маєте знання з основ нейронауки, ми пропонуємо можливість більш детально вивчити конкретні теми, а також модулі в інших дисциплінах, включаючи бізнес, маркетинг та психологію, щоб дозволити застосування ваших знань для майбутньої кар’єри.

Вас навчать клінічні та неклінічні неврологи, міжнародні відомі дослідники, які вивчають важливі теми в цій галузі, включаючи навчання та пам’ять, нейродегенерацію, психіатричні розлади, біль та наркоз.

Ви також матимете можливість поєднати ці теми з аспектами психології, бізнесу та / або маркетингу (викладає експертний персонал у цих галузях), що дозволить вам взяти свої знання з нейронауки в іншому напрямку. Цей гнучкий підхід підготує вас до цілого ряду кар’єри в майбутньому.

Слідуючи вивченому компоненту курсу, ви розробите та завершите дослідницький проект. Це буде науково-дослідний проект, що базується на лабораторіях або галузях, або в Данді, або за розміщенням в одній з наших комерційних або некомерційних партнерських організацій.

Вимоги до вступу

Вимоги до рівня
Кандидати повинні мати або очікують отримати ступінь відзнаки 2,1 або вище, або еквівалентну професійну або закордонну кваліфікацію, у відповідній навчальній дисципліні.

Англійська мова вимоги

  • IELTS (загальний) 6.5
  • Читання 5.5
  • Слухати 5.5
  • Говорячи 6.0
  • Написання 6.0

Джопвелл / пікселі

Кар'єра

Гнучкість цього курсу дозволить вам взяти свої знання з нейронауки і застосувати їх до обраного вами шляху майбутнього.

Можливість розміщення в науково-дослідній лабораторії або в одній з наших комерційних або некомерційних партнерських організацій допоможе вам розвинути передавальні навички, які можна застосувати до майбутньої кар’єри, а також отримати розуміння того, як працюють ці академічні чи промислові організації .

Оскільки розуміння нейронауки вигідне в ряді установ, ви можете використовувати навички, розроблені на курсі, щоб забезпечити конкурентну перевагу для заявок на роботу в різних секторах. Наприклад, споживча або маркетингова неврологія - це зростаюча сфера набору персоналу.

Якщо ви збираєтесь продовжувати свою кар’єру в академічному плані, цей курс є відмінним кроком до докторантури, пов'язаної з нейронаукою та додаткових аспірантурних досліджень. Це може допомогти вам досягти кар'єри в академічних чи галузевих дослідженнях.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Згорнути