MSc Medical Imaging

Загальні відомості

Опис програми

Чому вибирати цей курс?

Медичні знімки дають нам вікно в організм, дозволяючи нам точно оцінити загальний стан здоров’я, призначити лікування та потенційно врятувати життя людей.

Завдяки поєднанню лекцій, лабораторій, клінічних демонстрацій та відвідувань лікарні, наш магістр з медичних зображень розвине вас як професіонала медичних зображень, підвищивши вашу здатність впевнено приймати нові виклики. Ви також отримаєте користь від міждисциплінарного навчання завдяки тому, що ми проводимо наш курс у співпраці з кафедрою фізики.

Що ти навчаπшся

Медична візуалізація - це швидко зростаюча дисципліна в галузі охорони здоров’я, в якій беруть участь інженери, комп'ютерні вчені, фізики та клініцисти.

Наш магістр з медичних зображень надасть вам чітке розуміння математичних та фізичних аспектів формування зображення, а також низки методів медичних зображень. Ви розвинете свої знання щодо різних застосувань для медичних зображень, а також усвідомлення відповідних питань щодо охорони здоров'я та безпеки.

У Surrey ви отримаєте досвід, необхідний для створення кар’єри в галузі медичних зображень, включаючи вивчення фізики променевої обробки, обробки зображень, біології, комп'ютерного зору, розпізнавання образів, штучного інтелекту та машинного навчання.

Професійне визнання

MSc - Інститут інженерії та технологій (IET).

Акредитований Інститутом інженерії та технологій від імені інженерної ради як такий, що відповідає вимогам для подальшого навчання для реєстрації як дипломованого інженера. Кандидати повинні мати акредитовану CEng агітаційну ступінь BEng / BSc (Hons) першої ступеня, щоб відповідати повним вимогам до реєстрації CEng.

MSc - Інститут фізики та інженерії в медицині (IPEM).

Акредитований Інститутом фізики та інженерії в медицині (IPEM).

Навчатися та працювати за кордоном

Можливо, буде можливість придбати цінний європейський досвід, працюючи або проводячи дослідження за кордоном, протягом вашого ступеня або невдовзі. Це можна зробити в літній період за допомогою гранту Еразма, який працює над вашою дисертацією або як недавній випускник. Для того, щоб ви могли пройти стажування за програмою Erasmus, необхідно пройти як мінімум два місяці.

Послуги, обладнання та підтримка

Ряд модулів, доступних у цьому курсі, включають лабораторні заняття. Звідти ви зможете придбати відповідний практичний досвід та розуміння відповідного програмного забезпечення, необхідного в медичній фізиці та візуалізації. Цей важливий елемент інтерактивного навчання значно доповнить зростаючі теоретичні знання, які ви будете розвивати протягом усього навчання.

Ми надаємо обчислювальну підтримку з будь-яким спеціалізованим програмним забезпеченням, необхідним під час курсу, наприклад, MATLAB.

Загальна кімната для студентів факультету також охоплена бездротовою мережею з відкритим доступом університету, що робить його дуже популярним місцем для індивідуальної та групової роботи за допомогою ноутбуків та мобільних пристроїв. Ви також можете користуватися тихим приміщенням у самому факультеті, коли вам потрібно вчитися самостійно.

У Surrey ми пишаємося тим, що пропонуємо нашим студентам медичних зображень багато можливостей відвідувати співпрацюючі лікарні. Вони дають змогу побачити демонстрації медичних засобів візуалізації та отримати вигоду з лекцій професійних практикуючих.

Щоб підтримати матеріал, представлений під час курсу, ви також проведете підбірку експериментів з ультразвукового та радіаційного виявлення, які проводили наш сестринський курс магістра з медичної фізики.

Дослідження

Наша дослідницька група з медичних зображень проводить роботу з аналізу, методології та застосування нових технологій медичного зображення. Поточні дослідницькі проекти включають розробку віртуальних клінічних випробувань з мамографії, глибокого вивчення цифрової патології та ПЕТ / КТ, радіоніки та аналізу текстури для променевої терапії, реконструкції зображень протонної терапії та МР-спектроскопії. Ці дослідницькі теми містять модулі курсу та пропонують вам можливість брати участь у піонерських дослідженнях через студентські проекти.

Випускники перспективи

Випускники цього курсу розпочали кар'єру в NHS та міжнародних постачальниках медичних послуг, у медичній та медичній галузях, а також у наукових дослідженнях великих міжнародних університетів та науково-дослідних установ.

Вимоги до вступу

Мінімум 2: 2 з відзнакою в Великобританії або в галузі інженерії, математики, фізики, комп'ютерних наук, хімії, або визнаної еквівалентної міжнародної кваліфікації. Ми також розглянемо інші відповідні дисципліни або відповідний досвід роботи, якщо ви не відповідаєте цим вимогам.

Останнє оновлення Вер 2019

Про навчальний заклад

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Детальніше

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Згорнути