Medychnaosvita.com

Найкращих університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія

Магістр наук - це передова програма навчання, яку можна пройти приблизно за два роки. Багато шкіл пропонують онлайн програми або програми неповного дня, щоб зайняті учні могли продовжувати своє навчання так, як їм зручно.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Університетів і бізнес-шкіл в Великобританія. Знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів у Великобританія тут, і зв'язатися з ними безпосередньо!

58 Результати в Магістратура, Великобританія, Заочне навчання Filter

Магістр охорони здоров'я та зміцнення здоров'я

Brunel University London
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Вересень 2019 Великобританія London + 1 більше

Інтернет програми охорони здоров'я та оздоровлення здоров'я MSc призначений для оснащення випускників мультидисциплінарних знань для успішного обговорення проблем і складності кар'єри в галузі охорони здоров'я.

Онлайн магістра в галузі наук про населення

University of Glasgow Online
Онлайн Заочне навчання 2.5 - 6 років Вересень 2019 Великобританія Glasgow

Науки про охорону здоров'я населення є новим напрямком досліджень здоров'я, орієнтованим на численні детермінанти результатів здоров'я та їх вплив на населення. Університет Глазго входить до 100 кращих світових університетів (QS World University Rankings 2019), він є єдиною онлайновою програмою такого роду у Великобританії, яка присвячена вимірюванню, кількісному оцінці та опису стану здоров'я та нерівностей у здоров'ї населення. шляхом проведення досліджень високого рівня та статистичного аналізу.

MSC громадської охорони здоров'я

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Кіпр Cyprus Online + 25 більше

MSc Public Health створює фахівців, які можуть керувати та здійснювати зміни у сфері охорони здоров'я на світовій арені. Цей курс магістра підтримує розвиток практиків охорони здоров'я, надаючи їм змогу вести переговори, планувати, впроваджувати та оцінювати ініціативи в галузі політики та практики.

Магістр управління болем

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2019 Великобританія London

Ця спеціалізована програма призначена для клінічних фахівців з усіх рівнів, що беруть участь у наданні комплексних послуг з болю при первинній або вторинній медичній допомозі. Поєднуючи найсучасніші дослідження з міжнародною репутацією за клінічну майстерність, магістр UCL Pain Management ідеально підходить для тих, хто бажає покращити життя людей, що живуть з постійним болем, а також прискорює свою кар'єру.

MSc / PGDip / PGCert у сфері охорони здоров'я

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Це інноваційне дистанційне навчання Public Health MSc, PG Dip, PG Cert дозволяє вам скористатися всесвітньо відомим викладанням King's College London, де б ви не були. Курс викладається деякими з провідних світових академіків охорони здоров'я на факультеті наук про життя

MSc in Health Management

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Кіпр Larnaca США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Кенія Nairobi Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Cyprus Online + 28 більше

Магістра в асоційованих дослідженнях лікаря

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Онлайн Денне навчання 4 місяці інформація Великобританія Birmingham

Ця програма рівня Лікар Асоційований Masters призначений для студентів, які вже закінчили з PgDip в Лікаря досліджень помічник / асоційованими з Великобританії в або ірландського університету.

Магістр міжнародного здоров'я

Queen Mary Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія London

Макіяж Queen Mary Online в галузі глобального громадського здоров'я зосереджує увагу на соціальних, політичних та екологічних чинниках, що впливають на глобальне здоров'я населення. Це підвищить вашу обізнаність та покращить ваше розуміння глобальних проблем в галузі охорони здоров'я, з тим щоб ви могли вирішувати соціальні несправедливості у сфері охорони здоров'я та внести позитивні зміни в місцеві і міжнародні спільноти.

Магістр інфекційного контролю

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Великобританія Colchester

Магістр інфекційного контролю в Інтернеті був розроблений для медсестер та інших фахівців у галузі охорони здоров'я, які мають роль інфекційного контролю на своєму робочому місці, але відкрита для всіх, хто цікавиться цією сферою. Курс узгоджується з рамками компетенцій, викладених Товариством профілактики інфекцій, і буде розвивати свій досвід у кількох ключових сферах найкращої практики. Поставляється як онлайн курс, курс MSc Infection Control надає вам ...

MPH Public Health

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Кампус Онлайн Денне навчання 1 - 5 років інформація Великобританія Glasgow + 1 більше

Розвивайте свої знання

MSc / PGDip / PGCert Розширений в дослідженнях деменції

University of Bradford
Онлайн Заочне навчання 3 років Вересень 2019 Великобританія Bradford

Додаткові дослідження деменції є програмою дистанційного навчання на умовах неповного робочого часу. Вивчаючи он-лайн, ви матимете гнучкість, яка відповідатиме вашим дослідженням навколо вашого трудового життя і навчатися у студентів з усього світу.

MSc / PgDip / PgCert в діагностичній візуалізації

London South Bank University
Онлайн Заочне навчання 1 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Об'єднайте модулі з клінічних областей, таких як інтерпретація зображень, звітність або зображення зображень на груди, щоб побудувати аспірантуру, кульмінацією якої є дисертація, присвячена дослідженню майстрів.

Глобальні виклики (MSc - Online Learning)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Онлайн Заочне навчання 3 - 6 років Вересень 2019 Великобританія Edinburgh

Майстер, призначений для формування лідерів сталого розвитку майбутнього. Звернення до глобального розвитку, навколишнього середовища

MSc / PGDip у дорослих з навчальними труднощами, які мають значні та складні потреби

University of St Andrews
Онлайн Заочне навчання 1 рік Жовтень 2019 Великобританія Saint Andrews

PGDip / MSc в категорії «Дорослі з обмеженими можливостями» - це програми дистанційного навчання, які призначені для продовження професійної кваліфікації для професійних працівників, які хочуть бути науково-практичними фахівцями у своїй поточній посаді, або які бажають просувати свою кар'єру шляхом застосування наукових досліджень на практиці.

MSc Global проблеми геронтології та старіння

University of Stirling
Онлайн Заочне навчання 36 місяці інформація Великобританія Stirling

Наші майстри з глобальних проблем в області геронтології та старіння можуть бути вивчені повністю в Інтернеті та на умовах неповного робочого часу, що дає вам змогу скористатися нашим досвідом у цій темі з будь-якої точки світу, іноді, що відповідає вашому розкладу. Ви також матимете можливості співпрацювати та навчатися з іншими студентами з усього світу.