Medychnaosvita.com

Топ університетів, коледжів і бізнес-шкіл в England

Магістр наук - це передова програма навчання, яку можна пройти приблизно за два роки. Багато шкіл пропонують онлайн програми або програми неповного дня, щоб зайняті учні могли продовжувати своє навчання так, як їм зручно.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в England. Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів в England. Натисніть на \ "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університети в England і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в England і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетів в England прямо: заповнити \ "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

20 Результати в Магістратура, England, Заочне навчання Filter

Магістр наук у галузі охорони здоров'я - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація Великобританія London

Цей курс забезпечує знання та навички, необхідні для вирішення різноманітних глобальних проблем охорони здоров'я. Курс охоплює пропаганду здоров'я та профілактику захворювань; забезпечення та

MSC ветеринарної епідеміології і громадського здоров'я, дистанційне навчання

Royal Veterinary College
Онлайн Заочне навчання Серпень 2019 Великобританія London

Ця програма надає здоров'я тварин фахівців, епідеміологів і фахівців громадської охорони здоров'я з розумінням концептуальні основи ветеринарної епідеміології і громадського здоров'я

MSC ветеринарної освіти

Royal Veterinary College
Кампус Онлайн Заочне навчання 2 - 5 років Серпень 2019 Великобританія London + 1 більше

Магістр в області ветеринарного освіти є нова унікальна програма спеціально розроблена РВК, однією з провідних ветеринарної школи у Великобританії

Магістр наук у галузі глобальної політики в галузі охорони здоров'я - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років інформація Великобританія London + 1 більше

Цей курс має на меті надати студентам глибоке розуміння детермінант здоров'я та результатів, які виходять за рамки національних кордонів, а також відповідні політичні заходи, необхідні для захисту та підтримки здоров'я населення в умовах глобалізації.

Магістр наук з інфекційних хвороб - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 5 років інформація Великобританія London + 1 більше

Курс доставляється у формі комплексних навчальних матеріалів, включаючи паперові читання та вправи.

Магістр з клінічних випробувань - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 5 років інформація Великобританія London + 1 більше

Необхідність суворої оцінки компонентів охорони здоров'я все більше визнається у всьому світі як глобальна проблема охорони здоров'я. Важливим типом оцінки є рандомізоване контрольоване клінічне дослідження

Магістр наук в галузі епідеміології - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація Великобританія London

Цей курс спрямований на: забезпечити епідеміологічну підготовку за допомогою дистанційного навчання для фахівців в академічних відомствах, дослідницьких підрозділах або в медичних службах.

MSc / PgDip / PgCert в діагностичній візуалізації

London South Bank University
Онлайн Заочне навчання 1 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Об'єднайте модулі з клінічних областей, таких як інтерпретація зображень, звітність або зображення зображень на груди, щоб побудувати аспірантуру, кульмінацією якої є дисертація, присвячена дослідженню майстрів.

MSc / PGDip / PGCert Розширений в дослідженнях деменції

University of Bradford
Онлайн Заочне навчання 3 років Вересень 2019 Великобританія Bradford

Додаткові дослідження деменції є програмою дистанційного навчання на умовах неповного робочого часу. Вивчаючи он-лайн, ви матимете гнучкість, яка відповідатиме вашим дослідженням навколо вашого трудового життя і навчатися у студентів з усього світу.

Магістр інфекційного контролю

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Великобританія Colchester

Магістр інфекційного контролю в Інтернеті був розроблений для медсестер та інших фахівців у галузі охорони здоров'я, які мають роль інфекційного контролю на своєму робочому місці, але відкрита для всіх, хто цікавиться цією сферою. Курс узгоджується з рамками компетенцій, викладених Товариством профілактики інфекцій, і буде розвивати свій досвід у кількох ключових сферах найкращої практики. Поставляється як онлайн курс, курс MSc Infection Control надає вам ...

Магістр міжнародного здоров'я

Queen Mary Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія London

Макіяж Queen Mary Online в галузі глобального громадського здоров'я зосереджує увагу на соціальних, політичних та екологічних чинниках, що впливають на глобальне здоров'я населення. Це підвищить вашу обізнаність та покращить ваше розуміння глобальних проблем в галузі охорони здоров'я, з тим щоб ви могли вирішувати соціальні несправедливості у сфері охорони здоров'я та внести позитивні зміни в місцеві і міжнародні спільноти.

Магістра в асоційованих дослідженнях лікаря

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Онлайн Денне навчання 4 місяці інформація Великобританія Birmingham

Ця програма рівня Лікар Асоційований Masters призначений для студентів, які вже закінчили з PgDip в Лікаря досліджень помічник / асоційованими з Великобританії в або ірландського університету.

MSc in Health Management

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Кіпр Larnaca США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Кенія Nairobi Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Cyprus Online + 28 більше

MSc / PGDip / PGCert у сфері охорони здоров'я

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Це інноваційне дистанційне навчання Public Health MSc, PG Dip, PG Cert дозволяє вам скористатися всесвітньо відомим викладанням King's College London, де б ви не були. Курс викладається деякими з провідних світових академіків охорони здоров'я на факультеті наук про життя

Магістр наук у сфері опорно-рухового апарату

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років Вересень 2019 Великобританія London + 2 більше

MSc в області опорно-рухового апарату охоплює широкий спектр опорно-рухової системи, включаючи основні науки та клінічні аспекти. Вона спрямована на надання студентам, в міждисциплінарному середовищі, цілісного погляду на систему опорно-рухового апарату, ортопедичної біоінженерії та медицини та дає глибокі знання конкретних областей, відповідних індивідуальним інтересам кожного студента.