Medychnaosvita.com

Топ університетів, коледжів і бізнес-шкіл в London

Магістр наук - диплом про вищу освіту, який може бути отриманий студентами, що закінчили програму бакалаврату в аналогічній області. Магістратура зазвичай займає близько двох років денного навчання.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в London. Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів в London. Натисніть на \ "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університети в London і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в London і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетів в London прямо: заповнити \ "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

17 Результати в Магістратура, London, Заочне навчання Filter

Магістр наук у галузі охорони здоров'я - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація Великобританія London

Цей курс забезпечує знання та навички, необхідні для вирішення різноманітних глобальних проблем охорони здоров'я. Курс охоплює пропаганду здоров'я та профілактику захворювань; забезпечення та

MSC ветеринарної епідеміології і громадського здоров'я, дистанційне навчання

Royal Veterinary College
Онлайн Заочне навчання Серпень 2019 Великобританія London

Ця програма надає здоров'я тварин фахівців, епідеміологів і фахівців громадської охорони здоров'я з розумінням концептуальні основи ветеринарної епідеміології і громадського здоров'я

MSC ветеринарної освіти

Royal Veterinary College
Кампус Онлайн Заочне навчання 2 - 5 років Серпень 2019 Великобританія London + 1 більше

Магістр в області ветеринарного освіти є нова унікальна програма спеціально розроблена РВК, однією з провідних ветеринарної школи у Великобританії

Магістр наук у галузі глобальної політики в галузі охорони здоров'я - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років інформація Великобританія London + 1 більше

Цей курс має на меті надати студентам глибоке розуміння детермінант здоров'я та результатів, які виходять за рамки національних кордонів, а також відповідні політичні заходи, необхідні для захисту та підтримки здоров'я населення в умовах глобалізації.

Магістр наук з інфекційних хвороб - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 5 років інформація Великобританія London + 1 більше

Курс доставляється у формі комплексних навчальних матеріалів, включаючи паперові читання та вправи.

Магістр з клінічних випробувань - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 5 років інформація Великобританія London + 1 більше

Необхідність суворої оцінки компонентів охорони здоров'я все більше визнається у всьому світі як глобальна проблема охорони здоров'я. Важливим типом оцінки є рандомізоване контрольоване клінічне дослідження

Магістр наук в галузі епідеміології - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація Великобританія London

Цей курс спрямований на: забезпечити епідеміологічну підготовку за допомогою дистанційного навчання для фахівців в академічних відомствах, дослідницьких підрозділах або в медичних службах.

MSc / PgDip / PgCert в діагностичній візуалізації

London South Bank University
Онлайн Заочне навчання 1 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Об'єднайте модулі з клінічних областей, таких як інтерпретація зображень, звітність або зображення зображень на груди, щоб побудувати аспірантуру, кульмінацією якої є дисертація, присвячена дослідженню майстрів.

Магістр міжнародного здоров'я

Queen Mary Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія London

Макіяж Queen Mary Online в галузі глобального громадського здоров'я зосереджує увагу на соціальних, політичних та екологічних чинниках, що впливають на глобальне здоров'я населення. Це підвищить вашу обізнаність та покращить ваше розуміння глобальних проблем в галузі охорони здоров'я, з тим щоб ви могли вирішувати соціальні несправедливості у сфері охорони здоров'я та внести позитивні зміни в місцеві і міжнародні спільноти.

MSc in Health Management

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Кіпр Larnaca США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Кенія Nairobi Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Cyprus Online + 28 більше

MSc / PGDip / PGCert у сфері охорони здоров'я

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Це інноваційне дистанційне навчання Public Health MSc, PG Dip, PG Cert дозволяє вам скористатися всесвітньо відомим викладанням King's College London, де б ви не були. Курс викладається деякими з провідних світових академіків охорони здоров'я на факультеті наук про життя

Магістр наук у сфері опорно-рухового апарату

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років Вересень 2019 Великобританія London + 2 більше

MSc в області опорно-рухового апарату охоплює широкий спектр опорно-рухової системи, включаючи основні науки та клінічні аспекти. Вона спрямована на надання студентам, в міждисциплінарному середовищі, цілісного погляду на систему опорно-рухового апарату, ортопедичної біоінженерії та медицини та дає глибокі знання конкретних областей, відповідних індивідуальним інтересам кожного студента.

Магістр спортивної медицини, вправи

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років Вересень 2019 Великобританія London + 1 більше

Цей магістр призначений для того, щоб дати клініцистам та практикам глибше розуміння спортивної медицини, спортивних травм та фізичних вправ.

Магістра в Періоперативній Медицині

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років Вересень 2019 Великобританія London + 2 більше

Періопераційна медицина - це швидко розвивається та захоплююче поле, яке має на меті забезпечити відмінний догляд хірургічним пацієнтам. Ця нова програма магістратури, яка здійснюється через електронне навчання, спрямована на вирішення проблем, викликаних пацієнтом хірургічного ризику високого ризику, і призначена для того, щоб надати особам, які беруть участь в управлінні хірургічним доглядом, широкі знання, спираючись на найкращі докази та заохочуючи глибоке розуміння спеціальність

Магістр управління болем

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2019 Великобританія London

Ця спеціалізована програма призначена для клінічних фахівців з усіх рівнів, що беруть участь у наданні комплексних послуг з болю при первинній або вторинній медичній допомозі. Поєднуючи найсучасніші дослідження з міжнародною репутацією за клінічну майстерність, магістр UCL Pain Management ідеально підходить для тих, хто бажає покращити життя людей, що живуть з постійним болем, а також прискорює свою кар'єру.