$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр наук - це ступінь, що присуджується студентам, які закінчили складну курсову роботу і навчання в коледжі або університеті. Отримання магістерського ступеня може допомогти студентам покращити кар'єрні перспект… Детальніше

Магістр наук - це ступінь, що присуджується студентам, які закінчили складну курсову роботу і навчання в коледжі або університеті. Отримання магістерського ступеня може допомогти студентам покращити кар'єрні перспективи і забезпечити рівень досвіду, який приваблює потенційних роботодавців. 

Програми з соціальних наук зазвичай включають такі теми, як психологія, соціологія і етика, які навчають студентів, як направити їх природне співчуття у корисну, ефективну дію, яка допомагає вразливим групам населення, наприклад, жертвам насильства, наркозалежним, злочинцям або інвалідам. Можливості побудови кар'єри включають роботу в лікувальних установах, в області домашньої охорони здоров'я, в некомерційних організаціях і державних установах.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Белфаст має двох університетів - Queen 'и університету в Белфасті та університету Ольстера. Існує також Белфаст Інститут подальшого і вищої освіти, тепер відомий як Belfast Metropolitan College, один з найбільших коледжів у Великобританії з 55 000 студентів.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Згорнути
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Queen's University Belfast
Белфаст, Великобританія

Розвиток медичної допомоги та технологій зараз означає, що набагато більше дітей живуть зі складними потребами в медичній допомоги та хворобами, які обмежують життя. Мета прог ... +

Розвиток медичної допомоги та технологій зараз означає, що набагато більше дітей живуть зі складними потребами в медичній допомоги та хворобами, які обмежують життя. Мета програми – надати вам знання, навички, навчання та освіту для роботи з доглядом за дітьми та молодими людьми зі складними потребами в галузі охорони здоров’я в лікарнях та громадських умовах. Цей міждисциплінарний магістр є частиною набору спеціалізованих програм з вивчення дитинства, розроблених спільно зі Школою соціальних наук, освіти та соціальної роботи та Школою психології. Турбота про дітей та молодих людей із складними потребами Цей курс призначений для багатьох людей, які вже працюють у відповідних організаціях, включаючи дитячих медсестер та спільних медичних працівників, які займаються доглядом за дітьми та молодими людьми, а також тих, хто працює в благодійних організаціях чи неурядових організаціях. Розвиток кар'єри Випускники цієї програми продовжують займати керівні посади, розробляючи науково обґрунтовані вдосконалення в наданні медичної допомоги дітям та молоді зі складними умовами. Студентський досвід Магістр з догляду за дітьми зі складними потребами в галузі охорони здоров’я є гнучким і розроблений для задоволення потреб місцевих та міжнародних фахівців. Програма надається у змішаному форматі онлайн- та очного навчання, і для цього курсу є кілька вихідних точок. Модулі цієї програми представлені у змішаному форматі, використовуючи онлайн-ресурси та навчальні посібники, у поєднанні з міждисциплінарними семінарами, де студенти з різним прошарком можуть зібратися разом, поділитися досвідом та поміркувати про свій досвід. -
MSc
Денна
заочно
англійська
Вер 2022
30 Чер 2022
Кампус