Medychnaosvita.com

Університетів, коледжів і бізнес-шкіл по всьому світу

Магістр наук - диплом про вищу освіту, який може бути отриманий студентами, що закінчили програму бакалаврату в аналогічній області. Магістратура зазвичай займає близько двох років денного навчання.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Знайти кращих бізнес-шкіл, університетів, ступінь магістра в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії, Німеччини, Франції і в усьому світі!

158 Результати в Магістратура, Заочне навчання Filter

Магістр охорони здоров'я та зміцнення здоров'я

Brunel University London
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Вересень 2020 Великобританія Лондон + 1 більше

Інтернет програми охорони здоров'я та оздоровлення здоров'я MSc призначений для оснащення випускників мультидисциплінарних знань для успішного обговорення проблем і складності кар'єри в галузі охорони здоров'я.

Магістр охорони здоров'я

UNICAF - University of Suffolk
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 3 років Відкритий конкурс Великобританія Іпсвіч + 1 більше

Магістр громадського здоров’я - це складна і корисна програма, покликана забезпечити всебічне ознайомлення з громадським здоров’ям для студентів, які мають намір продовжувати кар'єру в галузі охорони здоров'я, управління та / або досліджень на місцевому, національному та / або наднаціональному рівнях. Основна увага програми - покращення здоров'я та добробуту населення, запобігання проблемам зі здоров’ям до їх виникнення та зменшення нерівностей у здоров’ї.

Онлайн магістра в галузі одного здоров'я

University of Glasgow Online
Онлайн Заочне навчання 2.5 - 6 років Січень 2020 Великобританія Глазго

В умовах загострення глобальних питань охорони здоров'я зростає потреба в цілісному підході до розгляду взаємозв'язку людей, тварин, рослин та навколишнього середовища. Як концепція, це навіть схвалено Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Магістр наук у галузі прикладного вправ науки - сила і кондиціонування

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 8 місяці інформація США Річковий ліс + 1 більше

Концентрація міцності та кондиціонування була розроблена для нинішніх практикуючих, тренерів, які прагнуть стати сильнішими та підготовленими, тренери персонального тренера та тренери з спортивної атлетики. Наша комплексна програма перевищує вимоги до стандартної національної сили

Магістра в галузі деменції

University of Hull Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія Халл

Критично кидають виклик загальним сприйняттям деменції як діагнозу виключно втрати та відчаю. Зосередьтеся на правах людини, гідності та наданні допомоги. Дізнайтеся, що означає добре жити з деменцією. Цей курс розроблений з метою критичного розуміння деменції та надасть глибоке розуміння досвіду тих, хто живе з деменцією та їх сімей. Ви розвинете нове критичне мислення, даючи практичні інструменти та розум, щоб вести позитивні зміни.

Магістр управління болем

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія Лондон

Ця спеціалізована програма призначена для клінічних фахівців з усіх рівнів, що беруть участь у наданні комплексних послуг з болю при первинній або вторинній медичній допомозі. Поєднуючи найсучасніші дослідження з міжнародною репутацією за клінічну майстерність, магістр UCL Pain Management ідеально підходить для тих, хто бажає покращити життя людей, що живуть з постійним болем, а також прискорює свою кар'єру.

МС в фармакології

School of Medicine - University of California Irvine
Онлайн Денне навчання 2 років інформація США Ірвін

Програма MSP сильно узгоджується з місією, цільовим та стратегічним планом Каліфорнійського університету, Каліфорнійського університету, Ірвіна (UCI), Медичної школи UCI та Фармакологічного факультету UCI. Онлайн-програма MSP орієнтована на працюючих фахівців у фармацевтичній промисловості та суміжних галузях, які прагнуть отримати вищу освіту, продовжуючи працювати на повний робочий день. Загальна мета програми полягає в наданні студентам досвіду та новітніх наукових знань та навичок досліджень у галузі фармакології.

Магістр наук у галузі медсестер

Saint Xavier University Online
Онлайн Заочне навчання Вересень 2020 США Чикаго

Онлайн MSN від університету Сен-Ксав'є підтримує вашу трансформацію в надійного керівника медсестри з високоякісною і визнаною програмою, яка є доступною, доступною і негайною.

Магістр наук з догляду (MSN)

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Кампус Онлайн Денне навчання 2 років інформація США Сан Франциско + 1 більше

Програма "Магістр наук у галузі медсестер" (MSN) готує РН, які вже мають ступінь аспіранта чи ступінь бакалавра, щоб досягти успіху у цій галузі, набравши досвід розробки та управління планами допомоги пацієнтам та захищаючи найкращі практики у галузі охорони здоров'я.

MSN з концентрацією в керівництві медсестри

Nova Southeastern University Online
Онлайн Заочне навчання Січень 2020 США Форт Лодердейл

Неклінічна ступінь MSN підтримує медсестер BSN, а також інших медичних працівників, які змінюють кар'єру. Якщо ви не маєте свого BSN, але маєте ступінь у відповідній галузі, вам потрібно всього лише пройти один курс мосту для входу в програму. Керівництво виконавчої медсестри: Ця спеціалізація розширює набір інструментів, щоб ви могли змінити операції з охорони здоров'я на користь організації, залишаючись зосередженими на пацієнта.

MSc / PGDip / PGCert у сфері охорони здоров'я

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Жовтень 2019 Великобританія Лондон

Це інноваційне дистанційне навчання Public Health MSc, PG Dip, PG Cert дозволяє вам скористатися всесвітньо відомим викладанням King's College London, де б ви не були. Курс викладається деякими з провідних світових академіків охорони здоров'я на факультеті наук про життя

Післядипломна сертифікат / диплом / M.Sc. в передовій практиці променевої терапії

Trinity College Dublin Online Education
Онлайн Денне навчання 1 - 3 років інформація Ірландія Дублін

Наша післявузівської радіотерапії онлайн курс спрямований на розвиток знань і навичок в вдосконалене управління променевої терапії онкологічних хворих і дозволяють критично оцінювати і приймати участь в дослідженнях в цій області.

Магістр наук (MS) в адміністрації медичної системи фармації

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Онлайн 2 - 6 років інформація США Rootstown Township

Просуньте свою аптеку до адміністративної, фінансової

Магістр наук в галузі управління охороною здоров'я

Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Відкритий конкурс Італія Рим + 1 більше

Магістр наук у галузі управління охороною здоров'я зі своїми 2 спеціалізаціями: магістр наук у галузі міжнародного управління охороною здоров'я та магістр наук у галузі управління охороною здоров'я розроблений Міжнародним телематичним університетом UNINETTUNO з метою надання необхідних знань та досвіду старшим менеджерам та лідери галузі охорони здоров'я.

Пані з біостатистики

University of Louisville
Кампус Онлайн Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Луїсвілль + 1 більше

Ступінь магістра наук (MS) готує студентів до кар'єри як професійних біостатистів у галузі, уряду чи наукових колах.