Medychnaosvita.com

Університетів, коледжів і бізнес-шкіл по всьому світу

Магістр наук - диплом про вищу освіту, який може бути отриманий студентами, що закінчили програму бакалаврату в аналогічній області. Магістратура зазвичай займає близько двох років денного навчання.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Знайти кращих бізнес-шкіл, університетів, ступінь магістра в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії, Німеччини, Франції і в усьому світі!

165 Результати в Магістратура, Заочне навчання Filter

Магістр охорони здоров'я та зміцнення здоров'я

Brunel University London
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Вересень 2019 Великобританія London + 1 більше

Інтернет програми охорони здоров'я та оздоровлення здоров'я MSc призначений для оснащення випускників мультидисциплінарних знань для успішного обговорення проблем і складності кар'єри в галузі охорони здоров'я.

Онлайн магістра в галузі наук про населення

University of Glasgow Online
Онлайн Заочне навчання 2.5 - 6 років Вересень 2019 Великобританія Glasgow

Науки про охорону здоров'я населення є новим напрямком досліджень здоров'я, орієнтованим на численні детермінанти результатів здоров'я та їх вплив на населення. Університет Глазго входить до 100 кращих світових університетів (QS World University Rankings 2019), він є єдиною онлайновою програмою такого роду у Великобританії, яка присвячена вимірюванню, кількісному оцінці та опису стану здоров'я та нерівностей у здоров'ї населення. шляхом проведення досліджень високого рівня та статистичного аналізу.

MSc / PGDip в прикладної неврології

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Цей курс аспірантури дозволить вам застосувати свої знання з неврології до реальних умов. Від дослідницької лабораторії до маркетингу, застосування нейронауки має потенціал для поглиблення Вашого розуміння того, як нервова система служить для того, щоб керувати нашою кожною думкою, відчуттям і емоціями.

Магістр наук у галузі прикладних фізичних вправ - фітнес та здоров'я

Concordia University Chicago - Exercise Science Graduate Degree Online Programs
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 8 тижні Серпень 2019 США River Forest + 1 більше

Концентрація фітнесу та підвищення здоров'я була розроблена для задоволення потреб тих людей, які зараз працюють або сподіваються вступити в кар'єру в галузі охорони здоров'я та фітнесу. Цей рядок готує особу до посвідчення Сертифікований персональний тренер (CPT), який може призвести до роботи в галузі, що швидко розширюється. Згідно з останніми даними Бюро статистики праці (BLS), очікується, що до 2020 року рівень зайнятості збільшиться на 24%, і очікується, що до цього часу на місцевості буде додано понад 60 000 робочих місць.

MSC громадської охорони здоров'я

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Кіпр Cyprus Online + 25 більше

MSc Public Health створює фахівців, які можуть керувати та здійснювати зміни у сфері охорони здоров'я на світовій арені. Цей курс магістра підтримує розвиток практиків охорони здоров'я, надаючи їм змогу вести переговори, планувати, впроваджувати та оцінювати ініціативи в галузі політики та практики.

Master of Science in Management of Health Informatics and Analytics

The Milken Institute School of Public Health
Онлайн Денне навчання Вересень 2019 США Washington

Магістр наук у галузі медсестер

Saint Xavier University Online
Онлайн Заочне навчання Вересень 2019 США Chicago

Онлайн MSN від університету Сен-Ксав'є підтримує вашу трансформацію в надійного керівника медсестри з високоякісною і визнаною програмою, яка є доступною, доступною і негайною.

Магістр наук в галузі управління охороною здоров'я

Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Відкритий конкурс Італія Rome + 1 більше

Магістр наук у галузі управління охороною здоров'я зі своїми 2 спеціалізаціями: магістр наук у галузі міжнародного управління охороною здоров'я та магістр наук у галузі управління охороною здоров'я розроблений Міжнародним телематичним університетом UNINETTUNO з метою надання необхідних знань та досвіду старшим менеджерам та лідери галузі охорони здоров'я.

Магістр управління болем

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2019 Великобританія London

Ця спеціалізована програма призначена для клінічних фахівців з усіх рівнів, що беруть участь у наданні комплексних послуг з болю при первинній або вторинній медичній допомозі. Поєднуючи найсучасніші дослідження з міжнародною репутацією за клінічну майстерність, магістр UCL Pain Management ідеально підходить для тих, хто бажає покращити життя людей, що живуть з постійним болем, а також прискорює свою кар'єру.

Магістр наук з догляду (MSN)

University of San Francisco - School of Nursing and Health Professions
Кампус Онлайн Денне навчання 2 років Серпень 2019 США San Francisco + 1 більше

Програма "Магістр наук у галузі медсестер" (MSN) готує РН, які вже мають ступінь аспіранта чи ступінь бакалавра, щоб досягти успіху у цій галузі, набравши досвід розробки та управління планами допомоги пацієнтам та захищаючи найкращі практики у галузі охорони здоров'я.

Магістр наук (MS) в адміністрації медичної системи фармації

Northeast Ohio Medical University- College of Graduate Studies
Онлайн 2 - 6 років Серпень 2019 США Rootstown Township

Просуньте свою аптеку до адміністративної, фінансової

MSN з концентрацією в керівництві медсестри

Nova Southeastern University Online
Онлайн Заочне навчання Серпень 2019 США Fort Lauderdale

Неклінічна ступінь MSN підтримує медсестер BSN, а також інших медичних працівників, які змінюють кар'єру. Якщо ви не маєте свого BSN, але маєте ступінь у відповідній галузі, вам потрібно всього лише пройти один курс мосту для входу в програму. Керівництво виконавчої медсестри: Ця спеціалізація розширює набір інструментів, щоб ви могли змінити операції з охорони здоров'я на користь організації, залишаючись зосередженими на пацієнта.

Післядипломна сертифікат / диплом / M.Sc. в передовій практиці променевої терапії

Trinity College Dublin Online Education
Онлайн Денне навчання 1 - 3 років інформація Ірландія Dublin

Наша післявузівської радіотерапії онлайн курс спрямований на розвиток знань і навичок в вдосконалене управління променевої терапії онкологічних хворих і дозволяють критично оцінювати і приймати участь в дослідженнях в цій області.

MSHS в адміністрації клінічних досліджень

George Washington University - School of Medicine and Health Sciences Online
Онлайн Заочне навчання 2 років Серпень 2019 США Washington

Університет Джорджа Вашингтона (GW) Школа медицини і медичних наук пропонує дві онлайн-програми в Адміністрації клінічних досліджень: магістр наук в галузі медичних наук (MSHS) і сертифікат випускника. GW's онлайн магістр наук в галузі охорони здоров'я (MSHS) в програмі клінічних досліджень адміністрації готує студентів вести бізнес і науку клінічних досліджень.

Майстер в галузі харчування (MSc)

University of Central Missouri
Онлайн Денне навчання 2 років Вересень 2019 США Warrensburg

Наша нова програма магістра в галузі харчування в Інтернеті є продовженням нашої першокласної програми для студентів та допоможе дієтологам або дієтологам початкового рівня стати студентами протягом усього життя. До 2024 року Академія харчування та дієтології вимагатиме, щоб зареєстровані дієтологи мали принаймні ступінь магістра. Новий ступінь магістра наук у галузі харчування забезпечує професіоналів у галузі харчування та інших тісно пов'язаних професійних кар'єрів з високим ступенем з сильною науковою базою знань, орієнтованою на отримання знань у галузі консультування та застосування принципів харчування в клінічних умовах.