HEALTHCARESTUDIES

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Норвегія пропонує програми бакалавра.

Магістр наук - це ступінь, що присуджується студентам, які закінчили складну курсову роботу і навчання в коледжі або університеті. Отримання магістерського ступеня може допомогти студентам покращити кар'єрні перспективи і забезпечити рівень досвіду, який приваблює потенційних роботодавців. 

Норвегії, офіційно Королівство Норвегія, є скандинавської унітарного конституційної монархії території якого охоплює західну частину Скандинавського півострова, острова Ян-Майєн, Шпіцбергені і острові Буве субантарктичний. Вища освіта в Норвегії пропонується ряд сім університетів.

Університети для бакалаврів у Норвегія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Норвегія тут.

знайдених результатів Filter

Ступінь магістра в оптометрії і Visual Science

University College of Southeast Norway
MSc
Січ 2020
<
Денне навчання
<
4 семестри
англійська
Кампус

Програма дасть людям з бакалавра в області оптометрії фахівця компетентності в галузі клінічної оптометрії і візуальної науки. Ви можете вибрати спеціалізацію в загальній прак ...

Детальніше

Магістр наук в галузі біомедицини

UIT The Arctic University of Norway
MSc
Січ 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Програма магістра в галузі біомедицини проливає світло на сучасні проблеми та методи в біомедицині. Студенти пройдуть підготовку в експериментальній роботі, а також письмові т ...

Детальніше