HEALTHCARESTUDIES

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Саудівська Аравія пропонує програми бакалавра.

Магістр наук - диплом про вищу освіту, який може бути отриманий студентами, що закінчили програму бакалаврату в аналогічній області. Магістратура зазвичай займає близько двох років денного навчання.

Саудівська Аравія є однією з двох країн названі по імені їх королівських сімей, разом з Йорданського Хашимітського Королівства. Є досить багато робочих місць для іноземців в Саудівській Аравії. Він 'и рекомендується, щоб навчитися читати по-арабськи, основні Tajweed, і деякі основні розмовні навички, перш ніж прийти.

Університети для бакалаврів у Саудівська Аравія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Саудівська Аравія тут.

знайдених результатів Filter

Магістр наук у галузі мови та мовних розладів

جامعة دار الحكمة
MSc
01 Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2 років
29 Сер 2020
англійська
Кампус

Програма магістра наук розроблена в мові та мовних розладах, щоб надати студентам знання та навички, необхідні для надання клінічних послуг для дітей і дорослих арабською та а ...

Детальніше

Магістр в галузі сучасної медичної практики

Princess Nourah Bint Abdulrahman University
MSc
Вер 2020
<
Денна
<
4 семестри
англійська
Кампус

Магістр в області Princess Nourah Bint Abdulrahman University медичної практики - це повна, семестрована програма, що проводиться в Princess Nourah Bint Abdulrahman University ...

Детальніше