Medychnaosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістр наук - це ступінь, що присуджується студентам, які закінчили складну курсову роботу і навчання в коледжі або університеті. Отримання магістерського ступеня може допомогти студентам покращити кар'єрні перспективи і забезпечити рівень досвіду, який приваблює потенційних роботодавців. 

Інтенсивна терапія і реанімація передбачає допомогу людям, які мають небезпечні для життя захворювання, травми або стан. Деякі теми, що розглядаються при навчанні, можуть включати в себе процедури, призначені для лікування осіб після нещасних випадків, які мають проблеми з диханням або інфекціями або яким необхідна операція.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

2 Результати в Сестринська справа з інтенсивної терапії та реанімації, Заочне навчання Filter

Критичний догляд (MSc, Pg Dip, Pg Cert - Інтернет навчання)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Онлайн Денне навчання 3 років інформація Великобританія Едінбург

Програма MSc Critical Care спрямована на медичних працівників, які стикаються з критично дорослими дорослими в їхній повсякденній практиці (медсестри, лікарі на підготовці, фізіотерапевти, старші лікарі з усіх спеціальностей, фельдшери, дієтологи).

Клінічне управління болем (MSc, Pg Prof Dev - Онлайн навчання)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років інформація Великобританія Едінбург

Це неповний робочий день, повністю онлайн-програма, залучає міжнародну та багатопрофільну студентську когорту та пропонує унікальну можливість безпосередньо контактувати з іншими людьми, які працюють у сфері управління болями у всьому світі. У цьому контексті студенти отримають знання, розуміння та оцінки навичок, щоб забезпечити просунуту клінічну допомогу, щоб поліпшити результати для людей, які живуть під час болю.