HEALTHCARESTUDIES

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Швеція пропонує програми бакалавра.

Магістр наук - диплом про вищу освіту, який може бути отриманий студентами, що закінчили програму бакалаврату в аналогічній області. Магістратура зазвичай займає близько двох років денного навчання.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Міста Лінчепінг розташований в Лінчепінг муніципалітет в Естер'етланд, Іспанія. Це industririous місті за фахом у сфері високих технологій. Лінчепінг відомий своїм університетом - Лінчепінг університету, що спеціальностях в області високих технологій та програмного забезпечення досліджень.

Університети для бакалаврів у Швеція. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Швеція тут.

знайдених результатів Filter

Магістр біомедичної інженерії

Linköping University
MSc
Вер 2020
<
Денна
<
4 семестри
англійська
Кампус

Ця програма поєднує фундаментальні концепції та знання в галузі техніки, біології та медицини для розробки інноваційних технологій, матеріалів, процесів та систем з метою покр ...

Детальніше

Магістр експериментальних та медичних біологічних наук

Linköping University
MSc
Вер 2020
<
Денна
<
4 семестри
англійська
Кампус

Магістерська програма "Експериментальна та медична біологія" готує студентів до наукової кар'єри в широкій галузі наук про життя, з особливим акцентом на розумінні клітинних т ...

Детальніше