Medychnaosvita.com

Магістр наук - це передова програма навчання, яку можна пройти приблизно за два роки. Багато шкіл пропонують онлайн програми або програми неповного дня, щоб зайняті учні могли продовжувати своє навчання так, як їм зручно.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

65 Результати в Магістратура, Europa, Заочне навчання Filter

Магістр охорони здоров'я та зміцнення здоров'я

Brunel University London
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Вересень 2020 Великобританія Лондон + 1 більше

Інтернет програми охорони здоров'я та оздоровлення здоров'я MSc призначений для оснащення випускників мультидисциплінарних знань для успішного обговорення проблем і складності кар'єри в галузі охорони здоров'я.

Онлайн магістра в галузі громадського здоров'я

University of Glasgow Online
Онлайн Заочне навчання 2.5 - 6 років Січень 2020 Великобританія Глазго

Застаріла політика охорони здоров'я ризикує благополуччя окремих осіб, сімей та громад. Університет Глазго розуміє важливість цього і викладає громадську освіту з 1893 року. За цей час їм вдалося розробити програму, яка робить акцент на оригінальних дослідженнях, психосоціальних та міжнародних підходах до громадського здоров'я, а також тісні зв'язки з NHS, вони допомагають розвивати ключові навички, необхідні для успішної кар'єри в галузі охорони здоров'я.

Магістра в галузі деменції

University of Hull Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія Халл

Критично кидають виклик загальним сприйняттям деменції як діагнозу виключно втрати та відчаю. Зосередьтеся на правах людини, гідності та наданні допомоги. Дізнайтеся, що означає добре жити з деменцією. Цей курс розроблений з метою критичного розуміння деменції та надасть глибоке розуміння досвіду тих, хто живе з деменцією та їх сімей. Ви розвинете нове критичне мислення, даючи практичні інструменти та розум, щоб вести позитивні зміни.

Магістр спортивної медицини, вправи

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років інформація Великобританія Лондон + 1 більше

Цей магістр призначений для того, щоб дати клініцистам та практикам глибше розуміння спортивної медицини, спортивних травм та фізичних вправ.

Магістр ветеринарної епідеміології та охорони здоров'я

University of London
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 - 5 років Лютий 2020 Великобританія Лондон + 1 більше

Цей магістр надає спеціалістам з охорони здоров'я тварин, епідеміологам та спеціалістам з охорони здоров'я розуміння концептуальної основи ветеринарної епідеміології та охорони здоров'я.

Магістр наук в галузі управління охороною здоров'я

Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Відкритий конкурс Італія Рим + 1 більше

Магістр наук у галузі управління охороною здоров'я зі своїми 2 спеціалізаціями: магістр наук у галузі міжнародного управління охороною здоров'я та магістр наук у галузі управління охороною здоров'я розроблений Міжнародним телематичним університетом UNINETTUNO з метою надання необхідних знань та досвіду старшим менеджерам та лідери галузі охорони здоров'я.

MSc / PGDip / PGCert у сфері охорони здоров'я

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Жовтень 2019 Великобританія Лондон

Це інноваційне дистанційне навчання Public Health MSc, PG Dip, PG Cert дозволяє вам скористатися всесвітньо відомим викладанням King's College London, де б ви не були. Курс викладається деякими з провідних світових академіків охорони здоров'я на факультеті наук про життя

Післядипломна сертифікат / диплом / M.Sc. в передовій практиці променевої терапії

Trinity College Dublin Online Education
Онлайн Денне навчання 1 - 3 років інформація Ірландія Дублін

Наша післявузівської радіотерапії онлайн курс спрямований на розвиток знань і навичок в вдосконалене управління променевої терапії онкологічних хворих і дозволяють критично оцінювати і приймати участь в дослідженнях в цій області.

Магістр міжнародного здоров'я

Queen Mary Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія Лондон

Макіяж Queen Mary Online в галузі глобального громадського здоров'я зосереджує увагу на соціальних, політичних та екологічних чинниках, що впливають на глобальне здоров'я населення. Це підвищить вашу обізнаність та покращить ваше розуміння глобальних проблем в галузі охорони здоров'я, з тим щоб ви могли вирішувати соціальні несправедливості у сфері охорони здоров'я та внести позитивні зміни в місцеві і міжнародні спільноти.

MSC громадської охорони здоров'я

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 США Нью-Йорк Греція Афіни Румунія Бухарест Великобританія Лондон Єгипет Каїр Гана Аккра Малаві Лілонгве Маврикій Порт-Луї Нігерія Лагос Сомалія Могадішу Замбія Лусака Йорданія Ірбід Кіпр Кіпр Інтернет + 25 більше

MSc Public Health створює фахівців, які можуть керувати та здійснювати зміни у сфері охорони здоров'я на світовій арені. Цей курс магістра підтримує розвиток практиків охорони здоров'я, надаючи їм змогу вести переговори, планувати, впроваджувати та оцінювати ініціативи в галузі політики та практики.

MSC міжнародного управління охорони здоров'я

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці інформація Великобританія Великобританія Інтернет

Отримати поглиблене розуміння світової охорони здоров'я в той час як навчання та розвиток навичок, щоб досягти успіху в керівництві з нашим онлайн-магістра в галузі міжнародного управління охороною здоров'я. Ця глобальна навчальна програма післядипломної освіти допоможе вам розвинути свою кар'єру, вивчаючи сучасні аспекти охорони здоров'я та бізнесу в нашому інтерактивному навчальному середовищі.

Магістра в асоційованих дослідженнях лікаря

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Онлайн Денне навчання 4 місяці інформація Великобританія Бірмінгем

Ця програма рівня Лікар Асоційований Masters призначений для студентів, які вже закінчили з PgDip в Лікаря досліджень помічник / асоційованими з Великобританії в або ірландського університету.

MSc in Health Management

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2020 Кіпр Ларнака США Нью-Йорк Греція Афіни Румунія Бухарест Великобританія Лондон Єгипет Каїр Гана Аккра Малаві Лілонгве Маврикій Порт-Луї Кенія Найробі Нігерія Лагос Сомалія Могадішу Замбія Лусака Йорданія Ірбід Кіпр Інтернет + 28 більше

MSc / PGDip / PGCert Розширений в дослідженнях деменції

University of Bradford
Онлайн Заочне навчання 3 років інформація Великобританія Бредфорд

Додаткові дослідження деменції є програмою дистанційного навчання на умовах неповного робочого часу. Вивчаючи он-лайн, ви матимете гнучкість, яка відповідатиме вашим дослідженням навколо вашого трудового життя і навчатися у студентів з усього світу.

Магістр епідеміології післядипломної освіти

Utrecht University
Онлайн Заочне навчання 3 - 5 років Вересень 2020 Нідерланди Утрехт Мідделбург + 1 більше

Метою магістерських епідеміологічних програм є надання студентам знань та практичних навичок у розробці, впровадженні, кількісному аналізі та застосуванні до досліджень, пов'язаних з пацієнтами, в галузі медицини та ветеринарної медицини та охорони здоров'я.