Medychnaosvita.com

Магістр наук - це передова програма навчання, яку можна пройти приблизно за два роки. Багато шкіл пропонують онлайн програми або програми неповного дня, щоб зайняті учні могли продовжувати своє навчання так, як їм зручно.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

68 Результати в Магістратура, Europa, Заочне навчання Filter

Магістр охорони здоров'я та зміцнення здоров'я

Brunel University London
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років Вересень 2019 Великобританія London + 1 більше

Інтернет програми охорони здоров'я та оздоровлення здоров'я MSc призначений для оснащення випускників мультидисциплінарних знань для успішного обговорення проблем і складності кар'єри в галузі охорони здоров'я.

Онлайн магістра в галузі наук про населення

University of Glasgow Online
Онлайн Заочне навчання 2.5 - 6 років Вересень 2019 Великобританія Glasgow

Науки про охорону здоров'я населення є новим напрямком досліджень здоров'я, орієнтованим на численні детермінанти результатів здоров'я та їх вплив на населення. Університет Глазго входить до 100 кращих світових університетів (QS World University Rankings 2019), він є єдиною онлайновою програмою такого роду у Великобританії, яка присвячена вимірюванню, кількісному оцінці та опису стану здоров'я та нерівностей у здоров'ї населення. шляхом проведення досліджень високого рівня та статистичного аналізу.

MSc / PGDip в прикладної неврології

King's College London Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Цей курс аспірантури дозволить вам застосувати свої знання з неврології до реальних умов. Від дослідницької лабораторії до маркетингу, застосування нейронауки має потенціал для поглиблення Вашого розуміння того, як нервова система служить для того, щоб керувати нашою кожною думкою, відчуттям і емоціями.

MSC громадської охорони здоров'я

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Кіпр Cyprus Online + 25 більше

MSc Public Health створює фахівців, які можуть керувати та здійснювати зміни у сфері охорони здоров'я на світовій арені. Цей курс магістра підтримує розвиток практиків охорони здоров'я, надаючи їм змогу вести переговори, планувати, впроваджувати та оцінювати ініціативи в галузі політики та практики.

Магістр управління болем

University College London (UCL) - Division of Surgery & Interventional Science
Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2019 Великобританія London

Ця спеціалізована програма призначена для клінічних фахівців з усіх рівнів, що беруть участь у наданні комплексних послуг з болю при первинній або вторинній медичній допомозі. Поєднуючи найсучасніші дослідження з міжнародною репутацією за клінічну майстерність, магістр UCL Pain Management ідеально підходить для тих, хто бажає покращити життя людей, що живуть з постійним болем, а також прискорює свою кар'єру.

Магістр наук в галузі управління охороною здоров'я

Uninettuno University - Atheneum Liberal Studies
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 - 24 місяці Відкритий конкурс Італія Rome + 1 більше

Магістр наук у галузі управління охороною здоров'я зі своїми 2 спеціалізаціями: магістр наук у галузі міжнародного управління охороною здоров'я та магістр наук у галузі управління охороною здоров'я розроблений Міжнародним телематичним університетом UNINETTUNO з метою надання необхідних знань та досвіду старшим менеджерам та лідери галузі охорони здоров'я.

Післядипломна сертифікат / диплом / M.Sc. в передовій практиці променевої терапії

Trinity College Dublin Online Education
Онлайн Денне навчання 1 - 3 років інформація Ірландія Dublin

Наша післявузівської радіотерапії онлайн курс спрямований на розвиток знань і навичок в вдосконалене управління променевої терапії онкологічних хворих і дозволяють критично оцінювати і приймати участь в дослідженнях в цій області.

MSc in Health Management

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Кіпр Larnaca США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Кенія Nairobi Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Cyprus Online + 28 більше

Магістра в асоційованих дослідженнях лікаря

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Онлайн Денне навчання 4 місяці інформація Великобританія Birmingham

Ця програма рівня Лікар Асоційований Masters призначений для студентів, які вже закінчили з PgDip в Лікаря досліджень помічник / асоційованими з Великобританії в або ірландського університету.

Магістр інфекційного контролю

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Великобританія Colchester

Магістр інфекційного контролю в Інтернеті був розроблений для медсестер та інших фахівців у галузі охорони здоров'я, які мають роль інфекційного контролю на своєму робочому місці, але відкрита для всіх, хто цікавиться цією сферою. Курс узгоджується з рамками компетенцій, викладених Товариством профілактики інфекцій, і буде розвивати свій досвід у кількох ключових сферах найкращої практики. Поставляється як онлайн курс, курс MSc Infection Control надає вам ...

Магістр міжнародного здоров'я

Queen Mary Online
Онлайн Заочне навчання 2 років інформація Великобританія London

Макіяж Queen Mary Online в галузі глобального громадського здоров'я зосереджує увагу на соціальних, політичних та екологічних чинниках, що впливають на глобальне здоров'я населення. Це підвищить вашу обізнаність та покращить ваше розуміння глобальних проблем в галузі охорони здоров'я, з тим щоб ви могли вирішувати соціальні несправедливості у сфері охорони здоров'я та внести позитивні зміни в місцеві і міжнародні спільноти.

MPH Public Health

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
Кампус Онлайн Денне навчання 1 - 5 років інформація Великобританія Glasgow + 1 більше

Розвивайте свої знання

MSc / PGDip / PGCert Розширений в дослідженнях деменції

University of Bradford
Онлайн Заочне навчання 3 років Вересень 2019 Великобританія Bradford

Додаткові дослідження деменції є програмою дистанційного навчання на умовах неповного робочого часу. Вивчаючи он-лайн, ви матимете гнучкість, яка відповідатиме вашим дослідженням навколо вашого трудового життя і навчатися у студентів з усього світу.

Магістр післядипломної епідеміології

Utrecht University
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 10 семестри інформація Нідерланди Utrecht + 2 більше

У магістратурі післядипломної епідеміології та магістра післядипломної епідеміології ви зможете вивчити розподіл та детермінанти здоров'я та захворюваності у конкретних популяціях.

MSc / PgDip / PgCert в діагностичній візуалізації

London South Bank University
Онлайн Заочне навчання 1 - 6 років Вересень 2019 Великобританія London

Об'єднайте модулі з клінічних областей, таких як інтерпретація зображень, звітність або зображення зображень на груди, щоб побудувати аспірантуру, кульмінацією якої є дисертація, присвячена дослідженню майстрів.