Medychnaosvita.com

Топ університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Dobbs Ferry

Магістр наук - це ступінь, що присуджується студентам, які закінчили складну курсову роботу і навчання в коледжі або університеті. Отримання магістерського ступеня може допомогти студентам покращити кар'єрні перспективи і забезпечити рівень досвіду, який приваблює потенційних роботодавців. 

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Доббс Феррі знаходиться в Нью-Йорку. Він знаходиться в оточенні двох річок, а саме річки Гудзон на заході і річки Мілл на сході.

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Dobbs Ferry. Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів в Dobbs Ferry. Натисніть на \ "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університети в Dobbs Ferry і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в Dobbs Ferry і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетів в Dobbs Ferry прямо: заповнити \ "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

3 Результати в Магістратура, Dobbs Ferry, Заочне навчання Filter

Магістр медсестер - медсестринська освіта

Mercy College
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Dobbs Ferry USA Online + 2 більше

Стати трансформованим лідером в галузі охорони здоров'я. Придбати глибокі знання в області теорії та практики медсестер та просунути вашу кар'єру за допомогою гнучкої неповної програми або програми повного дня.

Магістр медсестринської адміністрації

Mercy College
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Dobbs Ferry USA Online + 2 більше

Стати лідером у сучасному складному та зміненому середовищі охорони здоров'я. Гнучка програма для студентів, які працюють на повному або неповному робочому місці, для просування вашої кар'єри в області медсестер.

магістр управління охороною здоров'я

Mercy College
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США USA Online Dobbs Ferry Yorktown Heights + 3 більше

Вплинути на охорону здоров'я Розвивайте свої дослідження, аналіз даних, лідерські та комунікативні навички під час підготовки до успішної, затребуваних кар'єри в галузі охорони здоров'я.