Майстер з медицини та хірургії

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Магістерська програма з медицини та хірургії - Огляд

Ця нова міжнародна магістерська програма з медицини та хірургії, викладається англійською мовою, використовує мультидисциплінарний підхід для підготовки студентів, щоб стати лікарями, які практикують у різноманітному біомедико-соціальному середовищі з міждисциплінарними та міжкультурними професійними навичками. Згідно з керівними принципами Римського університету Campus Bio-Medico, викладання цілком зосереджено на пацієнтах та орієнтовано на громаду.

Глибоке знання етичних питань застосовується до використання передових медичних технологій для просування охорони здоров'я за допомогою гуманістичного підходу. Забезпечуючи навчання з сильним міжнародним культурним компонентом, програма враховує особливості, що характеризують сьогодні багатоетнічне суспільство з його величезним мігрантським населенням, приділяючи особливу увагу різноманіттю та цінності міжрелігійного діалогу, створюючи основу для розуміння культурних питань, впливають на медичних працівників.

Європейські та міжнародні стандарти

Основний зміст програми повністю інтегрує європейські специфікації для світових стандартів у медичній освіті, визначені відповідно до Всесвітньої федерації медичної освіти щодо міжнародних основних стандартів та розвитку якості біомедичної освіти (WFME Office, University of Copenhagen, 2007) та Медична освіта WFME Глобальні стандарти поліпшення якості - перегляд 2015 року (Офіс WFME Ferney-Voltaire, Франція, Копенгаген, Данія 2015).

Навіщо навчатися в UCBM

Наша місія: Наука віддана людському життю

Кампус Римський університет Bio-Medico пропонує студентам динамічний досвід навчання, який розвиває культурний, професійний та особистий розвиток, одночасно сприяючи набуттю компетенцій у дусі служіння.

Вона пропонує навчальне середовище, де викладання, дослідження та охорона здоров'я відбуваються в інтегрованих структурах, де добробут індивідуума є кінцевою метою всіх видів діяльності, а навчання розвивається за допомогою міждисциплінарного підходу до наук і досліджень у всіх галузях пов'язані з доглядом за хворими.

Видатні особливості програми в медицині та хірургії
 • Міжпрофесійна освіта: розвиток розуміння того, як медичні умови впливають на пацієнтів та їх соціальне та сімейне середовище.
 • Тверда підготовка в фундаментальних науках: забезпечення широкого знання біологічно складних структур і функцій організму людини в нормальних умовах.
 • Тверда підготовка в галузі наук про людину (антропологія, етика та біоетика): надання знань про різноманітні культури, які складають соціальне середовище, що є вирішальним для лікарів у багатонаціональному суспільстві, що постійно і швидко розвивається.
 • Особлива увага приділяється клінічним навичкам: розробці аналітичних та навичок вирішення проблем у медичній практиці.
 • Особлива увага до «екологічних» навичок: розвиток у студентів здатності оцінювати екологічний, політичний та професійний вплив здоров'я та хвороб; оцінювати медичну службу, її ефективність та її вплив в економічному плані, зокрема, вимірюючи її вартість як співвідношення між витратами та очікуваними вигодами.
 • Особлива увага приділяється поперечним м'яким навичкам: розробці та консолідації навичок самостійного навчання та самооцінки, навичок управління часом, планування та організаційних навичок.
 • Постійний професійний розвиток: розвиток звички до систематичного оновлення знань і навичок.

Методи навчання

Навчання на основі проблем

Навчання здійснюється через проблемне навчання (PBL). Цей метод навчання використовує складні проблеми реального світу як засіб стимулювання вивчення студентами теоретичних концепцій і принципів, а не прямого представлення фактів і концепцій. Студенти розробляють безліч основних навичок, необхідних для лікарів, таких як критичне мислення, вирішення проблем і навички спілкування. PBL надає можливості для роботи в групах, пошук і оцінювання дослідницьких матеріалів і навчання протягом усього життя.

Весь навчальний процес цієї високо інтегрованої академічної програми, починаючи з планування уроків і розробки навчальних програм, орієнтований на студента. Студенти починають свою професійну підготовку на самому початку програми шляхом постійного контакту з пацієнтами та колегами, отже, не тільки будують довіру, але й навчаються самостійно працювати. Студенти отримують міцні основи в науковій методології, статистичному аналізі та практиці доказової медицини (ДМ). Студенти отримують прямий доступ до онлайнових ресурсів через відповідним чином обрані комп'ютерні програми. Прямий доступ розвиває їхню здатність до використання основних дослідницьких інструментів, а вибрані програми сприяють їх розумінню відповідних методів для вирішення проблем дослідження.

Програма

Європейська кредитна система

6-річна програма надає в цілому 360 ECTS (Європейську систему переказу та накопичення кредитів), з яких понад 60 призначені для навчальних заходів, спрямованих на розвиток конкретних професійних навичок.

Програма, організована за 12 семестрів, пропонує 19 інтегрованих курсів: основи фундаментальної науки (5 курсів); основи медицини (4 курси); медична статистика та епідеміологія (1 курс); клінічна медицина (8 курсів); серцево-судинні надзвичайні ситуації (1 курс). Курси, засновані на принципах клінічної методології, приділяють пильну увагу унікальності кожного пацієнта та його потреб, приділяючи особливу увагу персоналізованому лікуванню.

Курси з патології, фармакології та діагностичної томографії викладаються одночасно протягом 3-го, 4-го і 5-го років для інтеграції вивчення різних захворювань у вбудовану модель, застосовуючи знання відповідних діагностичних і терапевтичних практик. Через ці інтегровані курси студенти поступово знайомляться з поняттями міждисциплінарного підходу, міжпрофесіоналізму, економіки охорони здоров'я, соціальної відповідальності лікаря та освіти пацієнтів, особливо щодо профілактики захворювань.

Шостий рік повністю присвячений підготовці в лікарні та інших структурах охорони здоров'я в регіоні Лаціо. Програма закінчується дисертацією на тему, обрану студентом, яка подається до експертної комісії.

Прийом: Медицина та хірургія - для громадян, що не входять до ЄС - навчальний рік 2019/2020

(для неєвропейських громадян, які не проживають в Італії)

Тест прийому на другий виклик
 • Відкриття реєстрації: 12 вересня 2019 року
 • Дата завершення: 27 вересня 2019 р., 00.00 (GMT 2)
 • Вступний іспит: 3 жовтня 2019 р., 11.00 (GMT 2)
 • Тестовий центр: країна, місто та час
  • Італія, Рим, 11:00
 • Результати (до 14 жовтня 2019 року)
Зарахування
 • З 8 по 14 жовтня 2019 року визнані кандидати повинні підтвердити своє місце.
 • Кандидати, які не завершили процедури зарахування у встановлені терміни, втрачають призначене місце і до участі в реєстрації забороняються.
 • Кандидати-кандидати будуть повідомлені електронною поштою про наявність місць від Студентського бюро.
 • Кандидати несуть відповідальність за перевірку отримання на адресу електронної пошти, що використовується в процедурі реєстрації, повідомлення про наявні місця.
 • Прийнятні кандидати, які не виконують процедуру та терміни, втрачають право на зарахування.
Результати тестування
 • Що стосується 10 жовтня 2019 року, кандидати можуть переглянути їх бал, зайшовши на свою персональну сторінку на порталі з використанням облікових даних (імені користувача та пароля), які використовувались для реєстрації.

Студентське життя

Універсальний досвід університету

Одним з основних цінностей університету Римського університету Bio-Medico є центральна роль людської особистості, яка розглядається в цілому: академічна досконалість, етичний профіль і людські цінності. З цієї причини Університет завжди пропонував численні культурні, спортивні та соціальні заходи як засіб підвищення особистих знань, зміцнення внутрішніх зв'язків та університетського життя, обговорення поточних справ та виховання нових інтересів.

Останнє оновлення Вересень 2019

Про навчальний заклад

The Campus Bio-Medico University of Rome was established in 1993 with the cultural aim of restoring to the biomedical sciences the value of human life and the person as their central focus. Young peop ... Детальніше

The Campus Bio-Medico University of Rome was established in 1993 with the cultural aim of restoring to the biomedical sciences the value of human life and the person as their central focus. Young people are offered a cultural, professional and human-oriented programme of academic formation founded on the unity of the various disciplines according to the notion of University as a community of students and teachers. An integral part of this project is the Campus Bio-Medico University Hospital, where the dimension of human service comes into full play, in the particular experience of illness and disease. The Rome Biomedical Campus University is a legally recognized private University (Ministerial Decree of 31 October 1991). Згорнути