Наш магістр громадського здоров'я - одна з найбільш інноваційних програм охорони здоров'я в США. Наша міждисциплінарна навчальна програма надає вам навички та досвід для покращення здоров'я 21-го століття та дає змогу внести свій внесок у пошуки покращення здоров'я населення. Громадське здоров’я - це більше, ніж робота - це заклик змінити значення.

Допоможіть розвивати здоровіші громади

Місія програми магістра громадського здоров'я University of New Haven (MPH) полягає в підготовці медичних працівників, які запобігають захворюванням, зміцнюють здоров'я та захищають добробут населення шляхом освіти, практики, досліджень та служб.

Завдяки нашій програмі ви набудете лідерських навичок, інноваційного мислення та досвіду прийняття рішень на основі доказів, необхідних для досягнення успіху в галузі охорони здоров'я. Ви також будете лікувати професійне, соціальне, етичне та політичне розуміння здоров'я, яке вам потрібно, щоб досягти успіху за допомогою досвіду, який виходить із класу та поза ним. Будучи студентом, ви будете пізнавати охорону здоров'я, займаючись громадським здоров’ям.

Наша основна навчальна програма забезпечує широку основу в ключових областях, включаючи епідеміологію, біостатистику, соціальні та поведінкові науки, адміністрацію охорони здоров’я та охорону навколишнього середовища, а також більш вдосконалені курсові роботи, орієнтовані на коло питань, актуальних для охорони здоров'я сьогодні, включаючи глобальне здоров'я, керівництво сферою охорони здоров'я , етика охорони здоров'я, право на охорону здоров'я та практику, планування та оцінку охорони здоров'я.

Стати чемпіоном з охорони здоров'я

Магістр громадського здоров’я ідеально підходить для людей, які хочуть зробити кар’єру, яка допомагає людям та громадам впливовим чином. Будь то на півдорозі світу чи на задньому дворі, ви будете готові визначити проблеми зі здоров’ям та впровадити програми охорони здоров’я, щоб допомогти людям жити краще.

Весь ваш досвід навчання дозволить вам розвинути широкі технічні навички, а також організаційні компетенції, необхідні для процвітання в широкому діапазоні параметрів, в яких працюють працівники охорони здоров'я, включаючи державні та місцеві органи влади, неурядові організації, лікарні, науково-дослідні установи , інститутів, що формують політику, та програм охорони здоров'я громади.

Зразки найменувань робочих місць включають фахівця з питань охорони здоров’я, адміністратора лікарні, керівника програми охорони здоров’я громади, директора з охорони здоров’я округу, спеціаліста з питань зміцнення здоров’я / освіти, дієтолога з охорони здоров'я, адміністратора громадського здоров’я, консультанта, аналітика даних, наукового співробітника та фахівця з покращення якості. інші.

Програма з 42 кредитами - яку ви можете продовжувати навчатись на денній або заочній формі або через наші програми 2 2 або 4 1 подвійного ступеня BS / MPH - забезпечує широку та практичну міждисциплінарну підготовку для студентів, які цікавляться неклінічними і схожі галузі охорони здоров’я. Ви будете мати можливість шукати сліди в будь-якому світі; медична освіта та просування; або інформатики в галузі охорони здоров’я, або налаштовану загальну доріжку, яку ви можете скласти на карту зі своїм консультантом.

Програмне бачення

Наш MPH є одним з найбільш інноваційних у Сполучених Штатах, оскільки він має:

 • Персоналізована наземна академічна підтримка, невеликі класи, а також викладачі та випускники-консультанти для наставництва під час вашої кар'єри
 • Зручні курси, включаючи гібридні, онлайн та вечірні курси для гнучких занять
 • Курси за вибором, які розширюють та розширюють досвід навчання стосовно інтересів студентів до охорони здоров'я
 • Інтеграція та практичне застосування курсових робіт через досвід на місцях, основні проекти та інші навчальні, дослідницькі та сервісні заходи
 • Загальнонаціональний фокус на підготовці лідерів та співпраці з іншими в організованих зусиллях громади в різних ситуаціях, зосереджений на профілактиці захворювань та зміцненні здоров'я серед уразливих груп населення
 • Можливості розвивати навички, необхідні для побудови успішної кар'єри, включаючи консультування, резюме з написанням, інтерв'ю та співпрацю з викладачами та випускниками
 • Досвід реального світу, який використовує культурну компетентність та пропагує різноманітність думок, культури, статі та етнічної приналежності
 • Всесвітньо визнані лідери та практикуючі в галузі охорони здоров'я

Хто повинен враховувати ступінь MPH?

MPH є одним з найбільш затребуваних ступенів в галузі охорони здоров'я сьогодні. Особи, які повинні розглянути можливість участі в програмі MPH University of New Haven , включають:

 • Особи з будь-якого походження, які планують продовжити кар'єру в галузі охорони здоров'я
 • Нещодавні випускники коледжу зацікавлені кар'єрою в галузі охорони здоров'я чи профілактичної медицини
 • Лікарі, медсестри, гігієністи зубів, дієтологи, дієтологи, стоматологи, ветеринари чи інші клініцисти, які виконують управлінську чи адміністративну роль та обов'язки у сфері охорони здоров'я чи сфери охорони здоров'я
 • Медичні працівники, менеджери чи адміністратори, які шукають офіційне навчання та освіту під час підготовки до підвищення кваліфікації в галузі охорони здоров'я

A woman getting her blood pressure testedHush Naidoo / Unsplash

Компетенції програми

Наш МПГ надає п'ять компетенцій, всі вони узгоджуються з установленими органом, що акредитує освіту з питань охорони здоров'я - Радою з питань охорони здоров'я (CEPH). Розвиток цих компетенцій підготує вас до складання іспиту з сертифікованого громадського здоров’я, який пропонується через Національну раду експертів з охорони здоров'я (NBPHE).

 • Доказові підходи до охорони здоров'я
 • Системи охорони здоров'я та охорони здоров'я
 • Політика у сфері охорони здоров'я
 • Планування та управління зміцненням здоров'я
 • Лідерство, спілкування та міжпрофесійна практика

Стандарти прийому

Програма MPH цілісно переглядає програми, враховуючи широкий спектр факторів, включаючи попередній GPA, досвід роботи, заяву про мету та рекомендаційні листи. Більшість студентів, які навчаються на програмі MPH, мають середній бал бакалавра 3,0 або вище.

Критерії прийому та матеріали заявки

Жоден показник GRE або GMAT не потребує подання заявки на програму MPH.

 • 3,0 бакалавра за бажанням середнього рівня або вище від акредитованого вищого навчального закладу
 • 250-слівне значення мети
 • Два рекомендаційні листи (лише професійні та академічні довідки)
 • Поточне резюме або резюме
 • Поточний тест TOEFL або інший мовний іспит (якщо він не є носієм англійської мови)

Національно визнаний центр розвитку кар'єри

Усі студенти University of New Haven мають доступ до багатьох ресурсів, доступних через Центр кар'єрного розвитку університету, який був названий одним з кращих в країні за допомогою Princeton Review.

Від оцінки кар'єри, створення мереж і відслідковування роботи до інтерв'ю на кампусі та переговорів щодо зарплати, Центр розвитку кар'єри надає навички та зв'язки для визначення значної кар'єри та можливості продовжити вашу пристрасть.

Вибрані курси

Біостатистичні програми в охороні здоров'я

Цей курс представляє методи дослідження та основні статистичні дані, необхідні для досягнення успіху в сучасних організаціях охорони здоров'я. Курс дотримується практичного підходу, який дозволяє студенту вивчити ключові статистичні принципи та вивчити способи ефективного передавання даних та результатів за допомогою Excel. Цей курс охоплює як кількісні, так і якісні методи дослідження, що застосовуються у сфері охорони здоров'я.

Глобальне здоров'я

Цей курс знайомить студентів із викликами рівності охорони здоров'я у всьому світі з акцентом на країнах, що розвиваються та з низьким рівнем доходу. Обговорювані теми включатимуть рівень інфекційних захворювань та відсутність медичної допомоги. Крім того, студенти обговорять вплив здорового та нездорового середовища на здоров'я. На курсі знайдуться проблеми, що стоять перед забезпеченням притулку, санітарії, чистої води та здорової їжі для зменшення глобального тягаря хвороб. Курс також пояснить роль урядів, міністерств охорони здоров'я та світових організацій охорони здоров'я у справедливості в галузі охорони здоров'я.

Здоров’я, поведінка та суспільство

Цей курс знайомить студентів із соціальною, екологічною та життєвою перспективою здоров'я населення. Завдає студентам завдання вирішувати суспільні та структурні сили, такі як соціально-економічне становище, расові, етнічні та гендерні джерела нерівності, а також міжособистісні процеси, відображені у нормах, мережах та соціальному капіталі. Цей курс зосереджений на поведінці, спілкуванні, прийнятті рішень та на здоров’ї на індивідуальному, сімейному та громадському рівнях.

Health Analytics

Цей курс вивчить роль та використання інформаційних технологій охорони здоров'я в галузі охорони здоров’я та інструменти та методи, що використовуються для виявлення, аналізу та передачі даних про охорону здоров'я.

Вимоги до програми для аспірантів

Контрольний список заявки майстра

 • Інтернет-додаток
 • Плата за $ 50, що не повертається
 • Офіційні стенограми університету та підтвердження закінчення ступеня бакалавра. Пояснення вашої системи оцінювання в університеті також повинно бути надано разом із стенограмами.
 • Два рекомендаційні листи від ваших професорів чи роботодавців
 • Потрібна заява про мету. Настійно рекомендується резюме.
 • Деякі спеціальності вимагають тестування балів GRE та / або GMAT. GRE шкільний код: 3663; GMAT код школи: P1X-DS-94.

Міжнародні студенти

 • Інтернет-додаток
 • $ 50, що не повертаються
 • Стенограми (англійською) з усіх коледжів або університетів. Стенограми потрібно подати в запечатаних конвертах і надіслати електронною поштою безпосередньо в приймальну службу. Якщо офіційні документи недоступні, неофіційні документи можна завантажувати через систему онлайн-заявок лише для первинного огляду. Однак усі офіційні документи повинні бути отримані до початку занять за допущений семестр.
 • Два Листи Рекомендації
 • Заява про мету
 • Резюме або біографію
 • TOEFL 75, або IELTS 6,0, або PTE 50, або завершення підготовчої програми University of New Haven . Окремі спеціальності можуть вимагати більш високих балів тестів з англійської мови.
 • Деякі спеціальності вимагають тестування балів GRE та / або GMAT. GRE шкільний код: 3663; GMAT код школи: P1X-DS-94.
 • Індійські абітурієнти повинні подати докладні позначки / семестр за семестром / академічні стенограми. Самостійно не підтверджені таблички маркування.
 • University of New Haven приймає 3-річну ступінь бакалавра з Індії, якщо Національна рада з оцінювання та акредитації (NAAC) має рейтинг "А", "А" або "П'ять зірок". Студенти, мабуть, також закінчили І чи ІІ відділення. Додаток про оцінку NAAC університету чи коледжу повинен бути наданий разом із стенограмами заявника. Це стосується наступних 3-річних ступенів бакалавра: 3-річний ступінь B.Com, 3-річний ступінь B.Sc та 3-річний ступінь BBA. Індійські абітурієнти з 3-річними ступенями можуть подати додатковий рік магістра або однорічний диплом післядипломного навчання в визнаному університеті для того, щоб вони були розглянуті для вступу.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 1 інших курсів в University of New Haven »

Останнє оновлення Жовтень 9, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Січ 22, 2020
Duration
2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
940 USD
навчання за годину кредиту
Deadline
Лис 15, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Січ 22, 2020
End Date
Січ 2022
Кінець терміну надання заяв
Лис 15, 2019

Січ 22, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лис 15, 2019
End Date
Січ 2022

Inside Look at School of Health Sciences Graduate Programs