Filter
Master
Ізраїль Haifa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Ізраїль пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Офіційно відомий як держава Ізраїль, країни говорять або івриті або арабською мовами. Рівня освіти в країні поділяється на первинну, вторинну і третинну. У країні є кілька університетів для професійної підготовки.

Хайфський університет Міжнародна школа славиться великою кількістю іноземних студентів. Це місце присвячено в забезпеченні високої якості освіти з розумного життя і навчання витрати. Всі ті, хто зацікавлений у вивченні Творча терапія мистецтв повинні піти в Хайфі.

Університети для бакалаврів у Ізраїль. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Ізраїль тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Ізраїль
Haifa
Тип навчання
Форма навчання
University of Haifa, International School

Університет програми Хайфи міжнародний майстер у світовому лідерства в галузі охорони здоров'я та адміністрації присвячений забезпеченню студентів з міцним фундаментом, з ... [+]

Університет програми Хайфи міжнародний майстер у світовому лідерства в галузі охорони здоров'я та адміністрації присвячений забезпеченню студентів з міцним фундаментом, з якого критично проаналізувати нинішні глобальні проблеми зі здоров'ям. Програма виховує високі рівні складності, відмінні комунікативні навички та глибоке знання суспільної охорони здоров'я і глобальної охорони здоров'я, а також готує майбутніх фахівців-практиків і дослідників до керівної ролі в налаштуваннях по всьому світу.... [-]

Ізраїль Haifa
Жовтень 2019
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою