Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Індонезія пропонує програми бакалавра.

Магістратура - передова академічна програма, яка доступна в багатьох різних областях досліджень. Як правило, магістерські програми можуть бути завершені приблизно за два-три роки. Залежно від школи, їх можна навіть пройти онлайн.

Індонезія, країна в Південно-Східній Азії, будинків понад 238 мільйонів чоловік. Індонезія є четвертою найбільш населеною країною в світі. Сектора освіти країни підрозділяється на дошкільну, молодших і старших початкової, середньої і навчених курсів.

Університети для бакалаврів у Індонезія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Індонезія тут.

знайдених результатів Filter

Майстер в області біомедичних наук

Brawijaya University
Кампус Денне навчання Заочне навчання Липень 2020 Індонезія Malang

Бачення: стати орієнтиром в дослідженні та освіті медико-біологічних наук, мають міжнародну конкурентоспроможність і просувати передового досвіду в області анатомо-гістології, фармакології, токсикології, молекулярної фізіології, імунології, мікробіології, паразитології, профілактичної медицини та клінічної медицини.

біомедичної науки

Universitas Padjadjaran
Кампус Денне навчання 2 років інформація Індонезія Bandung

Ми пропонуємо сильний акцент основні поняття і принципи науки про життя (анатомії, фізіології, клітинної біології, мікробіології, паразитології, патобіологіі і Nutritions): (1) пояснити фундаментальні молекулярні, клітинні, органні аспекти питань хвороб, пов'язаних, пов'язаних із загальним глобального охорони здоров'я проблема, особливо інфекції, онкологія, і природні трави. (2) пояснити зв'язок цих явища з патогенезу захворювань. (3) виявляють нові засоби для профілактики, лікування і відновлення порушення через хвороби. (4) бути частиною кордонів в передній край науки особливо біомедичних наук.

майстер програми догляду

Diponegoro University
Кампус Денне навчання 4 семестри інформація Індонезія Semarang

Diponegoro університет (Undip) відкриває майстер сестринського програми (S2). Це узгоджується з призначенням Генерального директора Міністерства національної освіти в університеті Diponegoro числа 717/E/T/2011.

майстер зоотехнія

Diponegoro University
Кампус Денне навчання 4 семестри Липень 2020 Індонезія Semarang

Магістр тварин Наука факультету сільськогосподарських наук, Diponegoro університет має три концентраційні області дослідження

Master in Epidemiology

Diponegoro University
Кампус Денне навчання Липень 2020 Індонезія Semarang

майстер в галузі суспільної охорони здоров'я

Diponegoro University
Кампус Денне навчання Липень 2020 Індонезія Semarang

Щоб подати заявку на магістра в галузі громадської охорони здоров'я програми бакалавра охорони здоров'я та ГПД