Filter
Master
Індія Bhubaneswar Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Індія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Знаходиться в південній частині Азії, Республіка Індія є другою за чисельністю населення країна в світі з приблизно 1270000000 осіб. Індія має чотири типи університетів; центральних університетів, державних університетів, що завдають університету та приватні університети складаються більш ніж в 550 установах.

Місто Бхубанешвар діє як столиця Odisha, індійський штат відомий своїми численними храмами. Він має унікальну архітектуру всієї популярністю у туристів поряд з різними зручностями, які включає в себе безліч вищих навчальних навчання.

Університети для бакалаврів у Індія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Індія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Індія
Bhubaneswar
Тип навчання
Форма навчання
Asian Institute of Public Health

Курс спрямований на виховання висококваліфікованих фахівців громадської охорони здоров'я для 21-го століття Індія, з майстерністю, щоб доставити вирішення глобальних проб ... [+]

Магістр громадського охорони здоров'я

AIPH вступила в партнерство з Ravenshaw університету, найстарішого вищого навчального закладу в Оріссі, щоб запропонувати Майстер в галузі суспільної охорони здоров'я (MPH) ступеня. Почесний міністр вищої освіти пан Прасад Мішра Дебі і почесного міністра добробуту та здоров'я сім'ї, пан Ачарья Прасанні були частиною обміну церемонії МОВ на державному секретаріаті по 26 березня 2010 року. AIPH також має особливе розуміння з коледжу охорони здоров'я в Університеті штату Небраска медичний центр, Омаха, США для запуску спільних освітніх і дослідницьких програм в галузі суспільної охорони здоров'я. В рамках цієї угоди, мало викладачі з AIPH також проведе зустріч ад'юнкт-професорів »в UNMC та студенти з UNMC відвідати AIPH зробити свої дослідження Capstone, а також проекти навчання послуг в області AIPH працювати на місцях в штаті Орісса. Крім того, AIPH проводить сертифікат в галузі суспільної охорони здоров'я ході UNMC в AIPH використовуючи високий кінець віртуальної платформи навчання полегшується призначеним AIPH факультету уповноваженим UNMC. Цей сертифікат в даний час є обов'язковою частиною MPH звичайно, пропонованих AIPH. Для отримання детальної інформації, будь ласка, натисніть тут. Як аспірант в Вчителі охорони здоров'я (MPH), успішним професіоналом, як очікується, мають наступні навички та компетенції в кінці курсу:... [-]

Індія Bhubaneswar Samantarapur
Липень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою