Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Індія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Знаходиться в південній частині Азії, Республіка Індія є другою за чисельністю населення країна в світі з приблизно 1270000000 осіб. Індія має чотири типи університетів; центральних університетів, державних університетів, що завдають університету та приватні університети складаються більш ніж в 550 установах.

Місто Бхубанешвар діє як столиця Odisha, індійський штат відомий своїми численними храмами. Він має унікальну архітектуру всієї популярністю у туристів поряд з різними зручностями, які включає в себе безліч вищих навчальних навчання.

Університети для бакалаврів у Індія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Індія тут.

знайдених результатів Filter

Магістр громадського охорони здоров'я

Asian Institute of Public Health
Кампус Денне навчання 2 років Липень 2020 Індія Bhubaneswar Samantarapur + 1 більше

Курс спрямований на виховання висококваліфікованих фахівців громадської охорони здоров'я для 21-го століття Індія, з майстерністю, щоб доставити вирішення глобальних проблем.