Filter
Master
Ірландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Ірландія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Університети для бакалаврів у Ірландія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Ірландія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Ірландія
Тип навчання
Форма навчання
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Цей захоплюючий новий повний робочий день магістерська програма була розроблена у відповідь на виявлену потреби на міжнародному ринку для післядипломної програми, яка фок ... [+]

Цей захоплюючий новий повний робочий день магістерська програма була розроблена у відповідь на виявлену потреби на міжнародному ринку для післядипломної програми, яка фокусується на управлінні охорони здоров'я. мета Магістр медичних наук (Міжнародний менеджмент охорони здоров'я) полягає в підготовці медсестер / фахівців в області охорони здоров'я, щоб взяти на себе роль менеджера / керівників в різних установах охорони здоров'я в усьому світі.... [-]

Ірландія Sligo
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою