Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

Майстер в галузі досліджень в галузі фізичної активності, спорт і здоров'я (міжвузівський)

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Магістерська програма Міжвузівського Дослідження в галузі фізичної активності, спорт спрямована на навчання багатопрофільних дослідників, що володіє компетенцією в різних областях науки, фізичної активності та спорту.

Майстер в області передових досліджень мови, спілкування та його патології

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Майстер в передових дослідженнях з мови, комунікації та їх Патології, ця назва факультету педагогічних наук. Він відноситься до області соціальних і юридичних наук з тривалістю один рік і 60 кредитів в повному обсязі.

Ступінь магістра в галузі нейробіології

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Ступінь магістра в галузі неврології прагне забезпечити підвищення кваліфікації орієнтованого дослідження в області нейробіології, здатному реагувати на виклики Європейського простору вищої освіти в області післявузівської програми. Надає теоретичним і експериментальним, необхідну для завершення докторської дисертації в області нейробіології баз.

Майстер в геронтології

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 3 семестри Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Цей майстер фокусує як заголовок дуже корисно для всіх університетських випускників, які хочуть працювати в області клінічної та соціальної геронтології, зокрема, випускників медичних наук (медицини, догляду за хворими, трудотерапії, логопедії, психології .. .) і соціальні (соціальна робота, трудові відносини, психологія, соціологія ...) Наука, як з професійної точки зору, як академічний і науковий по докторської дисертації.

Майстер в області інвалідності і залежності

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Майстер в інвалідності і залежність ступеня від факультету фізичної терапії. Його еквівалент навчального навантаження 60 ETCS (щорічно). Належить до галузі знань медичних наук має дослідницький центр, який об'єднує різні дисципліни, які відображені у вигляді двох спеціальностей:

Майстер в області допомоги та досліджень в галузі охорони здоров'я

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Цей майстер призначений для студентів, які хочуть, щоб направляти свої професійні інтереси біомедичних досліджень і походить від ступеня медичних наук, таких як медицина, сестринська справа, Трудотерапія, фізіотерапія, логопедія, стоматологія ... або аналогічної кваліфікація в медико-біологічні дослідження, в тому числі біології, фармації ...