Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Кастельон є столицею Provinc Кастелло, Іспанія. Місто лежить у безпосередній близькості з Середземним морем і має пустелі де ле Palmes Гірський масив на півночі. Вона є домом для університету Jaime I в Кастельон-де-ла-Плана.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

Ступінь магістра в області мозку і поведінки досліджень

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Castellón de la Plana

Майстер може придбати теоретичні та методологічні основи дисципліни і навичок, необхідних для розробки фундаментальних досліджень і клінічних навичок.

Ступінь магістра в галузі прикладної хімії та фармакології

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Castellón de la Plana

Магістр в галузі прикладної хімії і фармакологічних дозволяють студенту спеціалізуватися в галузі прикладної хімії і, залежно від обраних факультативних предметів, досягти більш високого ступеня знань в медичній хімії, промислової хімії або сучасних матеріалів.

Ступінь магістра в галузі психосоціальної реабілітації в психічного здоров'я

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Castellón de la Plana

Майстер спільно шлях від професійних асоціацій та сім'ї і користувачів. Народився повсякденній практиці в сфері послуг і комунальні та інклюзивної орієнтацію. Він розділений на п'ять модулів з значною часткою практичного навчання; людський фактор (люди, обладнання та спільноти), втручання контексти (історія і наукові основи і ...

Ступінь магістра в галузі сестринської науки

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 2 років Вересень 2019 Іспанія Castellón de la Plana

Програма цього майстра дозволяє розвиток навичок, необхідних для досліджень в області догляду за хворими, пов'язаних з утриманням, поглиблюють в галузі освіти, управління та передових клінічних. Таким чином, фахівці, які відвідують Майстри отримують широке уявлення догляду за хворими у всіх його аспектах: охорона здоров'я, навчання, дослідження і управління.