Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Жирона Місто розташоване на північному сході Каталонії. Він є столицею провінції Каталонія, Іспанія. Його населення, що становить близько 100 000 чоловік. Це рідне місто з Університету Жирони.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

Хазяйський смарт охорони здоров'я

UdG - Master Smart Healthcare
Кампус Денне навчання 13 тижні інформація Іспанія Girona

Спрямована на випускників технічних наук (Computer Science, біомедичні, телекомунікації, промислова, електроніка ...), які хочуть розширити свої знання і зосередити свою кар'єру в секторі охорони здоров'я. Мета цього майстра полягає в наданні інструментів для підприємництва та інновацій в секторі охорони здоров'я та створення нових бізнес-напрямків.

Магістр клінічної сексології та парної терапії

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 3 семестри Жовтень 2019 Іспанія Girona + 1 більше

Клінічна сексологія - це зростаюча спеціалізація, яка все частіше вимагає професійних експертів у цій галузі компетенції. Насправді трохи більше 45% населення зазнають певного типу сексуальної дисфункції протягом свого життя. Незважаючи на високу поширеність, державні служби недостатньо підготовлені для належної пропонування цієї спеціалізованої допомоги.