Filter
Master
Іспанія León Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
León
Тип навчання
Форма навчання
Universidad de Leon

Ми пропонуємо поглиблене навчання з досліджень у відповідних аспектах у галузі ветеринарних та харчових наук. ... [+]

Про

Ми пропонуємо поглиблене навчання з досліджень у відповідних аспектах у галузі ветеринарних та харчових наук.

Орієнтована на випускників у галузі ветеринарії, харчової науки та технологій та пов'язаних з нею наук про життя (агрономічна інженерія, біологія, біотехнологія, біохімія, фармація тощо).

Що ми вам пропонуємоСпеціальне післядипломне навчання в Кастилії й Леоні.Факультет з великим досвідом досліджень.Інтеграція в консолідовані дослідницькі групи.Оптимальні науково-дослідні об'єкти та обладнання для розвитку практики.можливості кар'єрного росту... [-]
Іспанія León
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою