Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

Магістр виробництва у фармацевтичній промисловості

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 3 семестри Вересень 2019 Іспанія León

Ми пропонуємо підвищення кваліфікації для сприяння включенню студента до фармацевтичного сектору та надаємо огляд, щоб мати змогу належним чином зв’язатись із усіма заводськими підрозділами, крім тих, що працюють, та з іншими суб'єктами поза галуззю.

Магістр досліджень фундаментальної біології та біомедицини

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія León

Ми пропонуємо спеціалізовану та практичну підготовку для розуміння та використання сучасних та міждисциплінарних експериментальних методів та прийомів у дослідженнях біології, біомедицини та біотехнології.

Магістр здорового старіння та якості життя - віч-на-віч (Міжуніверситет)

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія León

Розробити епідеміологічні дослідження, а також розробити та затвердити інструменти збору даних, навчити персонал, відповідальний за збір даних та контролювати польові роботи, знаючи, як керувати базою даних та виконувати відповідний статистичний аналіз для відповіді на запитання досліджень.

Магістр досліджень соціальних та медичних наук

Universidad de Leon
Кампус Онлайн Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія León + 1 більше

Ми пропонуємо розширену науково-дослідну підготовку, мультидисциплінарну, спрямовану на просування ініціативи у дослідницьких завданнях у галузі охорони здоров'я та суспільства.

Магістр інновацій в галузі біомедичних та медичних наук

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія León

Ми готуємо спеціалістів у галузі біомедичних та медичних наук, що дозволяє оновлювати концепції та знання, що стосуються як основних, так і клінічних аспектів, а також методології досліджень у різних галузях цих наук

Магістр медсестер з критичної допомоги та невідкладної допомоги

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія León

Ми готуємо фахівців, готових зіткнутися зі проблемами зі здоров’ям критичних пацієнтів, які звертаються до служб швидкої допомоги та приймаються до відділень критичної допомоги в лікарні, не забуваючи про дослідження, професійне керівництво та вирішення проблем зі здоров’ям.

Ступінь магістра в галузі ветеринарних досліджень та харчової науки та техніки

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 2 семестри Вересень 2019 Іспанія León

Ми пропонуємо поглиблене навчання з досліджень у відповідних аспектах у галузі ветеринарних та харчових наук.