Filter
Master
Іспанія Oviedo Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецтв, магістра наук або магістра ділового адміністрування, в залежності від їх поточних і майбутніх цілей.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Ов'єдо з населенням більше 200 000 чоловік. Він розташований в провінції Астурія, Іспанія. Ов'єдо має кілька фестивалів на рік у своєму календарі. Вона є домом для Університету Ов'єдо.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Oviedo
Тип навчання
Форма навчання
University of Oviedo -

Метою магістерської програми є: через знання, досвід та дослідження - розбудовувати можливості, які зменшать ризики стихійних лих та сприятимуть кращому та більш цільовом ... [+]

Професійні можливості

Мета магістерської програми полягає в тому, щоб через знання, досвід та наукові дослідження створити можливості, які зменшать ризики стихійних лих та сприятимуть кращому та більш цілеспрямованому пом'якшенню наслідків стихійних лих, заснованого на громадському здоров'ї.

Програма EMMPHID охоплює ряд можливостей, які дозволять студентам продемонструвати знання та розуміння ролі громадського здоров'я в ситуаціях, пов'язаних із стихійними лихами, включаючи як широке володіння цими галузями, так і глибші знання конкретних областей, а також розуміння поточних досліджень та розробка роботи та демонстрація більш глибоких методологічних знань, пов'язаних з обраною ними навчальною доріжкою.... [-]

Іспанія Oviedo
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою