Filter
Master
Іспанія Pamplona Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецтв, магістра наук або магістра ділового адміністрування, в залежності від їх поточних і майбутніх цілей.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Памплона Місто розташоване в провінції Наварра, Іспанія. Тут проводяться Сан фемінності фестивалю. Вона має близько 200 000 жителів. Памплона має двох університетів саме приватного Університету Наварри і Громадський Університет Наварри.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Pamplona
Тип навчання
Форма навчання
University of Navarra

Майстер в галузі біомедичної інженерії пропонує близькість до індустрії, інновацій та маршрутів відповідно до вимог ринку: розробка біомедичних приладів та аналіз біомеди ... [+]

Майстер в галузі біомедичної інженерії позиціонує студентів в одному з секторів, який буде відзначати 21 століття: Біоінженерія.

Майстер в галузі біомедичної інженерії пропонує близькість до індустрії, інновацій та маршрутів відповідно до вимог ринку: розробка біомедичних приладів та аналіз біомедичних даних.

Цей ступінь магістра відповідає професійному профілю, який вимагає сектор біомедичної інженерії - біосанітарна галузь, медичне обладнання, розробка лікарських засобів та біомедичні прилади - як на національному, так і на міжнародному рівні, де віддзеркалюється важлива технологічна база в більшості компаній високий рівень кваліфікації своїх співробітників.... [-]

Іспанія Pamplona
Жовтень 2019
Денне навчання
18 місяця
Кампус
Детальніше англійською мовою