Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецтв, магістра наук або магістра ділового адміністрування, в залежності від їх поточних і майбутніх цілей.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

Майстер в галузі наукових досліджень, управління і якості медичної допомоги

Universidad de La Laguna
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Іспанія Santa Cruz de Tenerife

Мета цього майстра полягає в підготовці наукових працівників і фахівців в області медичних наук в культурних, мистецьких, економічних, політичних і психологічних соціальних аспектів інтегрального феномена догляду, в процесі медико-хвороби особистості, сім'ї і спільнота в різних динаміки систем соціально-охорони здоров'я, з тим, що їх навчання зміцнення і розвиток послуг по догляду в області охорони здоров'я, розширення можливостей і якості життя шляхом розробки нових інструментів в галузі управління медичних і соціальних послуг.

Майстер в біомедицині

Universidad de La Laguna
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Santa Cruz de Tenerife

Graduate Програма Universidad de La Laguna має якість formatica пропозицію на Master «и і докторську ступінь в області біомедицини та біотехнології , утворений Градуси" Майстер в біомедицині "," Майстер в області біотехнології "і" доктора філософії в галузі біомедичних наук " , які вони академічно пов'язані з факультету медицини Улла. Основними завданнями є ініціація навчально-дослідницької кар'єри в галузі біологічних наук, а також підготовка фахівців для asctividad в державних і приватних установ, пов'язаних з молекулярної діагностики, розвитку біотехнологій і біомедичних інновацій.

Ступінь магістра в галузі досліджень і діагностики тропічних хвороб

Universidad de La Laguna
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Santa Cruz de Tenerife

Майстер в галузі наукових досліджень і діагностики тропічних хвороб (MIDETROP) придбають знання та навички, які приведуть до кращого підходу тропічних хвороб, внести свій внесок у поліпшення здоров'я населення в країні, що розвивається і проводити дослідження в це широке поле здоров'я.

Ступінь магістра в галузі біоетики та biolaw

Universidad de La Laguna
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Santa Cruz de Tenerife + 1 більше

Це Міжвузівський Офіційний Майстер (Університет Ла-Лагуна, Університет Лас-Пальмас) викладав в змішаному режимі. Викладання онлайн класі сесій і два інтенсивних вихідні (четвер увечері в неділю в другій половині дня).

Магістр ортопедичної мануальної терапії при лікуванні болю

Universidad Europea
Кампус Денне навчання Заочне навчання 10 місяці інформація Іспанія Valencia Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón + 3 більше

Перша міждисциплінарна магістра в Іспанії в області ортопедичної мануальної терапії, першопрохідці у боротьбі з болем від фармакології, психології та мануальної терапії.

Магістр ортопедичної мануальної терапії при лікуванні болю

Universidad Europea
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Іспанія Valencia Madrid Китай Shanghai США San Diego Irvine Alcobendas Santa Cruz de Tenerife Villaviciosa de Odón Spain Online Las Palmas de Gran Canaria + 10 більше

Післядипломна фізіотерапія Universidad Europea Валенсії характеризується інноваційним підходом, що має винятково практичну підготовку та орієнтоване на найновіші методи лікування фізіотерапії.