Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецтв, магістра наук або магістра ділового адміністрування, в залежності від їх поточних і майбутніх цілей.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

Ступінь магістра університету в галузі медичних наук

Universitat Rovira i Virgili
Кампус Онлайн Заочне навчання 9 місяці інформація Іспанія Tarragona + 1 більше

Цей ступінь магістра призначений для надання студентам передових наукових тренінгів та сприяння проведенню дослідницької підготовки в області медсестер. Мета - задовольнити потребу в академічному та професійному розвитку медсестер у ХХІ столітті.

Магістр магістра в галузі старіння та здоров'я

Universitat Rovira i Virgili
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 9 місяці інформація Іспанія Tarragona + 1 більше

Цей ступінь магістра має подвійний курс: професійна спеціалізація та вступ до дослідження. Тому метою є підготовка студентів до роботи у сферах, пов'язаних із старінням, і для того, щоб вони могли приймати цілісний і цілісний підхід до вирішення проблем на основі знань про визначальних факторах здоров'я в старості та ознайомлення з оздоровленням та охороною здоров'я послуги; щоб студенти могли придбати і ...

Міжгалузевий магістр з медичної антропології та глобального здоров'я

Universitat Rovira i Virgili
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 2 років Відкритий конкурс Іспанія Tarragona

Це ступінь магістра міжуніверситетський з Universitat де Барселона є продовженням URV Певні ступеня в антропології медицини (1994-2000), а також ступінь магістра в галузі медичної антропології та глобального охорони здоров'я (2006-2014).