Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

майстер хіропрактікі

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Кампус Денне навчання 5 - 5 років Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Завдяки порадам фахівців у розробці навчальних програм і видатних людей хіропрактика професії, ВСС підготував унікальна програма досліджень спрямована на поєднувати дисципліну хіропрактікі з передовими стратегіями викладання, навчання та оцінки ,

Європейський магістр перекладацьких косметичних та дерматологічних наук ( EMOTION )

EMOTION
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Італія Novara Німеччина Berlin Іспанія Elche Бельгія Namur + 6 більше

EMOTION - це дворічний 120 ECTS, англійський майстер, який нагороджує двозначну ступінь, орієнтовану на фармацевтичну та косметичну продукцію R

Магістр з хіропрактікі

Royal University Center Maria Cristina
Кампус Вересень 2019 Іспанія Madrid

Майстер в хіропрактіці в Мадридському коледжі хіропрактіки - RCUEMC прагне навчати випускників в хіропрактікі таким чином, щоб вони могли поглибити свої знання з хіропрактики та її філій більш представницьких спеціальностей і практикувати професію в країнах, які вимагають такого рівня підготовки. Магістерська ступінь складається з 60 кредитів, які відповідають особистим теоретичним предметам, практикам у зовнішніх центрах та підсумковій роботі.

Ступінь магістра в галузі стоматології - офіційний

International University of Catalonia
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Ступінь магістра в галузі стоматології в International University of Catalonia (Іспанія) має на меті запропонувати змішане навчання, структуровану підготовку для досліджень в академічних, промислових і клінічних умовах. Цей майстер спрямований на поглиблення дослідницької підготовки і підготовки до докторантури через ряд областей, в яких для фінансування передових тем навчання розглядаються в поточному дослідженні різних стоматологічних спеціальностей.

Ступінь магістра в галузі ветеринарних досліджень та харчової науки та техніки

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Іспанія León

Ми пропонуємо поглиблене навчання з досліджень у відповідних аспектах у галузі ветеринарних та харчових наук.

Ступінь магістра з фармацевтичної хімії

IQS – Universitat Ramon Llull
Кампус Заочне навчання 3 семестри Жовтень 2019 Іспанія Barcelona

Метою нашої магістратури у галузі фармацевтичної хімії є підготовка фахівців і дослідників з профілем, що застосовується до досліджень і розробок продуктів, процесів і послуг у різних галузях промисловості, пов'язаних з фармацевтичною хімією.

Ступінь магістра з фармацевтичної допомоги та фармакотерапії

Universidad San Jorge
Кампус Денне навчання 1 рік Жовтень 2019 Іспанія Zaragoza

Ступінь магістра з фармацевтичної допомоги та фармакотерапії Universidad San Jorge орієнтований на практику і прагне, щоб фармацевти та інші медичні працівники поділилися своїми конкретними поглядами з чіткою метою: оптимізація фармакотерапії пацієнта.

Ступінь магістра в області тіла та психосоціальної шкоди

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Онлайн Денне навчання 18 місяця Вересень 2019 Іспанія Madrid

Встановити протоколи та методи оцінки тілесних ушкоджень; Розробити експертну методику в різних патологіях оцінки тілесного ушкодження; Підготувати висновки науково-технічної експертизи.

Магістр фармацевтики

EADA Business School Barcelona
Кампус Денне навчання 10 місяця Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Магістр фармацевтики

Магістр Еразмус Мундус в галузі громадського здоров'я в катастрофах

University of Oviedo -
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Oviedo

Метою магістерської програми є: через знання, досвід та дослідження - розбудовувати можливості, які зменшать ризики стихійних лих та сприятимуть кращому та більш цільовому пом'якшенню наслідків надзвичайних ситуацій на загальнодержавному рівні.

Магістр біомедичної інженерії

University of Navarra
Кампус Денне навчання 18 місяця Жовтень 2019 Іспанія Pamplona

Майстер в галузі біомедичної інженерії пропонує близькість до індустрії, інновацій та маршрутів відповідно до вимог ринку: розробка біомедичних приладів та аналіз біомедичних даних.

Ступінь магістра в галузі управління охороною здоров'я

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Онлайн Заочне навчання 12 місяця Вересень 2019 Іспанія Madrid

Виходячи з припущення, що в даний час, все більш і більш складною і глобалізованої економічної, політичної і соціальної ситуації створює проблему, вирішення якої потребує глибоких технічних і практичних знань, знання систем професійного управління, що дозволяє прибуткового використання ресурсів все більш дефіцитним сумно відома і знаходить своє відображення в трьох аспектах, викладених в розділі ...

Майстер у контекстній терапії

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Кампус Жовтень 2019 Іспанія Barcelona Madrid

ISEP представляє собою сучасний науковий стиль, оновлений і професійний, орієнтований на спеціалізацію для ефективного втручання у психологічні проблеми через контекстну терапію, таку як терапія прийому та прихильності (ACT), функціональна аналітична терапія (TAF), терапія Діалектична поведінка (TDC), терапія поведінкової активації (TAC) або коротка стратегічна терапія та інші.

Ступінь магістра з епідеміології та громадського здоров'я *

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Онлайн 1 рік Квітень 2020 Іспанія Valencia

Сьогоднішнє суспільство вимагає інноваційних відповідей, адаптованих до потреб та очікувань населення у повному глобальному переході. З огляду на це, ситуація у сфері зайнятості потребує висококваліфікованих фахівців у методах аналізу даних у сфері охорони здоров'я та глобального розуміння систем охорони здоров'я.

Магістр спортивного тренінгу та харчування

Real Madrid International School
Кампус Денне навчання 1 рік Жовтень 2019 Іспанія Madrid

Ступінь магістра спортивного тренінгу та харчування призначена для надання студентам спеціалізованих знань з найсучасніших методів навчання, новітніх напрямків спортивного харчування та природних ергогенних засобів для підвищення спортивних показників.