Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Іспанія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Університети для бакалаврів у Іспанія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Іспанія тут.

знайдених результатів Filter

майстер хіропрактікі

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Кампус Денне навчання 5 - 5 років Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Завдяки порадам фахівців у розробці навчальних програм і видатних людей хіропрактика професії, ВСС підготував унікальна програма досліджень спрямована на поєднувати дисципліну хіропрактікі з передовими стратегіями викладання, навчання та оцінки ,

Магістр з хіропрактікі

Royal University Center Maria Cristina
Кампус Вересень 2019 Іспанія Madrid

Майстер в хіропрактіці в Мадридському коледжі хіропрактіки - RCUEMC прагне навчати випускників в хіропрактікі таким чином, щоб вони могли поглибити свої знання з хіропрактики та її філій більш представницьких спеціальностей і практикувати професію в країнах, які вимагають такого рівня підготовки. Магістерська ступінь складається з 60 кредитів, які відповідають особистим теоретичним предметам, практикам у зовнішніх центрах та підсумковій роботі.

Університетська ступінь магістра з біодигітальної архітектури - офіційна

International University of Catalonia
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Ми пропонуємо Вам можливість взяти участь у першій програмі архітектури, яка досліджує цю тему з біологічної та цифрової точки зору. Авангардний навчальний план і нова концепція 21 століття під рукою.

Ступінь магістра з фармацевтичної хімії

IQS – Universitat Ramon Llull
Кампус Заочне навчання 3 семестри Жовтень 2019 Іспанія Barcelona

Метою нашої магістратури у галузі фармацевтичної хімії є підготовка фахівців і дослідників з профілем, що застосовується до досліджень і розробок продуктів, процесів і послуг у різних галузях промисловості, пов'язаних з фармацевтичною хімією.

Магістр фармацевтики

EADA Business School Barcelona
Кампус Денне навчання 10 місяці Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Магістр фармацевтики

Ступінь магістра в області тіла та психосоціальної шкоди

Instituto Europeo de Salud y Bienestar Social
Онлайн Денне навчання 18 місяці Вересень 2019 Іспанія Madrid

Встановити протоколи та методи оцінки тілесних ушкоджень; Розробити експертну методику в різних патологіях оцінки тілесного ушкодження; Підготувати висновки науково-технічної експертизи.

Магістр клінічної сексології та парної терапії

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання 3 семестри Жовтень 2019 Іспанія Girona + 1 більше

Клінічна сексологія - це зростаюча спеціалізація, яка все частіше вимагає професійних експертів у цій галузі компетенції. Насправді трохи більше 45% населення зазнають певного типу сексуальної дисфункції протягом свого життя. Незважаючи на високу поширеність, державні служби недостатньо підготовлені для належної пропонування цієї спеціалізованої допомоги.

Магістр Еразмус Мундус в галузі громадського здоров'я в катастрофах

University of Oviedo -
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія Oviedo

Метою магістерської програми є: через знання, досвід та дослідження - розбудовувати можливості, які зменшать ризики стихійних лих та сприятимуть кращому та більш цільовому пом'якшенню наслідків надзвичайних ситуацій на загальнодержавному рівні.

Європейський магістр перекладацьких косметичних та дерматологічних наук ( EMOTION )

EMOTION
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Італія Novara Німеччина Berlin Іспанія Elche Бельгія Namur + 6 більше

EMOTION - це дворічний 120 ECTS, англійський майстер, який нагороджує двозначну ступінь, орієнтовану на фармацевтичну та косметичну продукцію R

Майстер у контекстній терапії

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP
Кампус Жовтень 2019 Іспанія Barcelona Madrid

ISEP представляє собою сучасний науковий стиль, оновлений і професійний, орієнтований на спеціалізацію для ефективного втручання у психологічні проблеми через контекстну терапію, таку як терапія прийому та прихильності (ACT), функціональна аналітична терапія (TAF), терапія Діалектична поведінка (TDC), терапія поведінкової активації (TAC) або коротка стратегічна терапія та інші.

Ступінь магістра з епідеміології та громадського здоров'я *

VIU - Universidad Internacional de Valencia
Онлайн 1 рік інформація Іспанія Valencia

Сьогоднішнє суспільство вимагає інноваційних відповідей, адаптованих до потреб та очікувань населення у повному глобальному переході. З огляду на це, ситуація у сфері зайнятості потребує висококваліфікованих фахівців у методах аналізу даних у сфері охорони здоров'я та глобального розуміння систем охорони здоров'я.

Майстер в галузі управління та управління медичних центрів

OBS Business School
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 10 місяці інформація Іспанія Barcelona Madrid + 2 більше

фахівці з управління в секторі охорони здоров'я, щоб виконувати свої обов'язки, повинні мати необхідну підготовку і достатній час для здійснення кожної функції. Це навчання купується через знання необхідних інструментів і їх застосування у відповідному контексті. Знання повинні бути придбані у тих, хто збагачувати свій досвід, додавши, як здатність майстра.

Майстер в області допомоги та досліджень в галузі охорони здоров'я

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Цей майстер призначений для студентів, які хочуть, щоб направляти свої професійні інтереси біомедичних досліджень і походить від ступеня медичних наук, таких як медицина, сестринська справа, Трудотерапія, фізіотерапія, логопедія, стоматологія ... або аналогічної кваліфікація в медико-біологічні дослідження, в тому числі біології, фармації ...

Магістр з цифрової трансформації в санітарній та фармацевтичній галузі

IMF Business School
Онлайн Денне навчання 12 місяці Відкритий конкурс Іспанія Madrid

IMF Business School у співпраці з Університетом Небрія запускає програму Digital Health. Метою цього магістра є підготовка нових фахівців у секторі охорони здоров'я, які знайомі з новими тенденціями та цифровою трансформацією сектора. IMF підтримує угоди про співпрацю з Асоціацією охорони здоров'я.

Магістр досліджень соціальних та медичних наук

Universidad de Leon
Кампус Онлайн Денне навчання 1 рік Вересень 2019 Іспанія León + 1 більше

Ми пропонуємо розширену науково-дослідну підготовку, мультидисциплінарну, спрямовану на просування ініціативи у дослідницьких завданнях у галузі охорони здоров'я та суспільства.