Filter
Master
Італія Busto Arsizio Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Busto Arsizio
Тип навчання
Форма навчання
University of Insubria

Магістерська програма в галузі біомедичних наук спирається на синергетичну експертизу та навички в області молекулярної біології, біохімії, фармакології, фізіології та па ... [+]

Дослідження підживлюється пристрасною роботою вчених і, в свою чергу, сприяє прогресу у суспільстві. Останні десятиліття стали свідченням тривалих і захоплюючих досягнень у галузі біологічних досліджень, і біомедицина є, мабуть, сферою, де такий прогрес перетворився на найважливіші досягнення. Мета програми магістра біомедичних наук полягає в тому, щоб надати студентам теоретичні основи, технологічні ноу-хау та практичні навички, щоб продовжувати цей важливий квест.... [-]

Італія Busto Arsizio
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою