Filter
Master
Італія Italy Online Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Rome Business School

Інтернет-майстер в галузі електронного здоров'я та телемедійного управління поєднує в собі використання інформаційних технологій та електронних комунікацій, особливо в Ін ... [+]

Дата початку: кожен рік, березень та жовтень

Під патронатом SIT - Італійського Товариства Телемедицини - Rome Business School Онлайн Магістр Електронного Здоров'я та Телемедичного Менеджменту була розроблена, щоб забезпечити навчання з організаційних процесів і технологій, спрямованих на належне впровадження та управління ІКТ-рішень і Телемедицина в системах охорони здоров'я.

Е-Здоров'я - це поєднання інформаційних технологій та електронних комунікацій, особливо Інтернету, у сфері охорони здоров'я для клінічних, освітніх та адміністративних цілей; як на місці, так і на відстані (в цьому випадку це називається телемедицина).... [-]

Італія Rome Italy Online
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
12 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Rome Business School

Майстер в галузі електронного здоров'я та телемедицини - це комбіноване використання інформаційних технологій та електронних комунікацій, особливо в Інтернеті, у секторі ... [+]

Під патронатом SIT - Італійського Товариства Телемедицини - Магістерський курс Rome Business School з електронного управління охороною здоров'я був розроблений, щоб забезпечити навчання з організаційних процесів та технологій, спрямованих на належне впровадження та управління ІКТ-рішеннями та Телемедициною Системи охорони здоров'я.

Початкова дата: кожен рік у березні та жовтні

... [-]
Італія Rome Italy Online
Жовтень 2019
англійська
Заочне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою