Filter
Master
Італія Milan Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

Магістратура - передова академічна програма, яка доступна в багатьох різних областях досліджень. Як правило, магістерські програми можуть бути завершені приблизно за два-три роки. Залежно від школи, їх можна навіть пройти онлайн.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Для всіх тих, хто зацікавлений у вивченні моди та останніх тенденцій Мілана є найкращим місцем, щоб піти. У ньому є всі хороші навчальні заклади, які забезпечують якісну освіту за розумною ціною. Міланський університет і Політехнічний університет Мілану деякі з відомих університетів.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Milan
Тип навчання
Форма навчання
Università Vita-Salute San Raffaele

Майстер в "когнітивної психології в охороні здоров'я комунікації", спільно запропонований Інститутом зв'язку і охорони здоров'я Università делла Svizzera Italiana (USI) і ... [+]

Дослідження когнітивної психології в програмі охорони здоров'я Комунікації магістра в UNISR

Магістр наук в області "когнітивної психології в охороні здоров'я комунікації", спільно запропонований Інститутом зв'язку і охорони здоров'я Università делла Svizzera Italiana (USI) і факультет психології Віта-Салюте Сан-Раффаеле Міланського університету (UNISR), являє собою програма нових спільних магістра за допомогою навчання в когнітивної психології, нейробіології і комунікації. ... [-]

Італія Milan
Жовтень 2019
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою