Filter
Master
Італія Naples Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Один з за величиною місто Італії, Неаполь відомий своїми освітніми інституціями, такими як Universita 'дельї Студи ді Наполі Федеріко. Крім того Universita 'дельї Студи ді Наполі Федеріко відомий своїми інноваційними та різними програмами.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Naples
Тип навчання
Форма навчання
University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Цей курс ступеня присвячений тому, щоб дати учням всі наукові підстави та навички, необхідні для того, щоб стати лікарем; Насправді, курс дає студентам методи і фон або с ... [+]

Огляд курсу

Цей курс відкривається для більшості іноземних студентів протягом наступного навчального року. Ми збільшили споживання цього року з 30 до 60 кандидатів. Місія: Цей курс ступеня присвячений тому, щоб дати учням усі наукові підстави та навички, необхідні для того, щоб стати лікарем; насправді курс дає студентам методи і фон або стати лікарем і дослідником у галузі медицини. Отже, кожен учень, який навчається, повинен придбати декілька навичок, включаючи можливість приймати рішення щодо догляду пацієнта.... [-]

Італія Naples Santa Maria Capua Vetere
інформація
англійська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою