Filter
Master
Італія Santa Maria Capua Vetere Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

Магістр - це спеціалізований ступінь, який зазвичай отримують люди, які хочуть зосередити своє навчання на певній галузі. Отримання ступеня магістра наук, магістра мистецтв або магістра ділового адміністрування - це вірний вибір для студентів, здатний забезпечити конкурентну перевагу на агресивному ринку праці.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Santa Maria Capua Vetere
Тип навчання
Форма навчання
University of Campania "Luigi Vanvitelli"

Цей курс ступеня присвячений тому, щоб дати учням всі наукові підстави та навички, необхідні для того, щоб стати лікарем; Насправді, курс дає студентам методи і фон або с ... [+]

Огляд курсу

Цей курс відкривається для більшості іноземних студентів протягом наступного навчального року. Ми збільшили споживання цього року з 30 до 60 кандидатів. Місія: Цей курс ступеня присвячений тому, щоб дати учням усі наукові підстави та навички, необхідні для того, щоб стати лікарем; насправді курс дає студентам методи і фон або стати лікарем і дослідником у галузі медицини. Отже, кожен учень, який навчається, повинен придбати декілька навичок, включаючи можливість приймати рішення щодо догляду пацієнта.... [-]

Італія Naples Santa Maria Capua Vetere
інформація
англійська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою