Filter
Master
Італія Verona Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Гарне місто Верона славиться своїм культурним багатством і справжність. Верона також відомий вищого класу міжнародних університетів з розумною платою за навчання, таких як Університет Верони.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Verona
Тип навчання
Форма навчання
University of Verona

Основна мета магістра в галузі медичної біоінформатики полягає в тому, щоб забезпечити випускників навичками, які вони потребують для вступу на керівні та наглядові посад ... [+]

. ОГЛЯДСтупінь магістра в галузі медичної біоінформатики готує випускників до кар'єри на управлінському та наглядовому рівні в області проектування, розробки, обслуговування та управління інформаційними системами в медицині, біології та системах охорони здоров'я.Зокрема, ця програма забезпечить випускників спеціальними навичками в таких сферах: складні біомедичні засоби в галузі наукових і технологічних інновацій для діагностичних і терапевтичних цілей; комплексні інформаційні системи для управління клінічними та біоінформатичними базами даних; програмне забезпечення для обробки медичних і біологічних даних у клінічних системах підтримки прийняття рішень; інформаційні системи охорони здоров'я з різнорідними та складними архітектурами; візуальні інтерфейси для біоінформатики.Програма, яка повністю викладається англійською мовою, забезпечує теоретичну основу та методологічні та технологічні багато- та міждисциплінарні знання для вирішення питань, пов'язаних з проектуванням, аналізом та розвитком інтелектуальних систем у медичній інформатиці та складній біоінформатиці.ДЕТАЛІ ПРОГРАМИТип: Магістерські програмиТривалість: 2 рокиКатегорія: LM-18 - Classe delle lauree magistrali in InformaticaОрган контролю: Collegio Didattico di InformaticaІнформація: Amministrazione Collegi del Dipartimento di InformaticaСайт: VERONAДовідковий відділ: Комп'ютерні наукиМакрорегіон: наука і техніка... [-]
Італія Verona
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою