Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Австралія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Австралія має третє місце за кількістю іноземних студентів у світі, незважаючи на спільність тільки 23 мільйонів. Це сильні академічні повноваження, але австралійських навчальних закладах так само високо оцінюється як міст, вдома їх по рідній землі.

Університети для бакалаврів у Австралія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Австралія тут.

знайдених результатів Filter

Магістр харчування та дієтології

University of Canberra
Кампус Денне навчання 4 - 12 семестри Січень 2020 Австралія Canberra

Цей курс буде достатньо задовольнити ваш голод на вишукану кваліфікацію і дозволить вам застосувати свої експертні знання для надання професійної дієтичної поради, яка призведе до профілактики захворювань та поліпшення загального здоров'я людей.

Магістр фізіотерапії

University of Canberra
Кампус Денне навчання 4 - 8 семестри Січень 2020 Австралія Canberra

University of Canberra прагне створити міцну та стійку робочу силу в галузі охорони здоров'я та спортивного індустрії аборигенів та охоронців Торресова протоки. Якщо Ви є співвітчизником або співвітчизником на острові Торресова протока та зацікавлені у вивченні курсу здоров'я чи спорту, будь ласка, зв'яжіться з Rachel Harrigan або зателефонуйте за номером 6201 2608.

майстер громадської охорони здоров'я (миль / год)

The Australian National University | Science
Кампус Онлайн Денне навчання 2 років Січень 2020 Австралія Canberra + 1 більше

Ану Майстер охорони здоров'я надасть Вам з основами практики суспільної охорони здоров'я, забезпечити вас з розумінням сучасних проблем суспільної охорони здоров'я, що мають відношення до Австралії і навчити вас практичні методи для аналізу проблем суспільної охорони здоров'я. Програма MPH призначена для фахівців у галузі охорони здоров'я, які шукають кваліфікацію, щоб підготувати їх до роботи робочих місць в державному секторі (наприклад, лікарні і хоспіси, місцеві, державні і федеральний уряд), некомерційний сектор (наприклад, міжнародні установи охорони здоров'я, такі як Всесвітня організація охорони здоров'я) , Приватний сектор (наприклад, політики в галузі охорони здоров'я та управління програмами в рамках організацій, таких, як цукровий діабет Австралії) і Academia (Навчання і дослідження).