Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Австралія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Австралія має третє місце за кількістю іноземних студентів у світі, незважаючи на спільність тільки 23 мільйонів. Це сильні академічні повноваження, але австралійських навчальних закладах так само високо оцінюється як міст, вдома їх по рідній землі.

Університети для бакалаврів у Австралія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Австралія тут.

знайдених результатів Filter

Магістр суспільної охорони здоров'я

The University of Western Australia
Кампус Січень 2020 Австралія Crawley

Магістр охорони здоров'я забезпечує фундамент у дослідницьких дисциплінах епідеміології, біостатистики, економіки охорони здоров'я та пропаганди здорового способу життя, а також більш широкого соціального контексту, в якому програми громадського здоров'я плануються, доставляються та оцінюються.

Магістр інфекційних хвороб

The University of Western Australia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років Січень 2020 Австралія Crawley + 1 більше

Якщо ви хочете зробити захоплюючу кар'єру, яка стимулює вас, виклик вам і нагородить вас, то післядипломна освіта в галузі науки встановлює вам правильний шлях.

Майстер біотехнології

The University of Western Australia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 2 років Січень 2020 Австралія Crawley + 1 більше

Унікальний в Австралії цей курс пропонує ретельне обгрунтування сучасної біотехнології у поєднанні з навчанням в галузі корпоративного захисту та захистом інтелектуальної власності (IP) з спеціалізаціями в біохімії та молекулярної біології, екологічної біотехнології, генетики та Розведення або генетика та геноміка.