Filter
Master
Австрія Linz Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Австрія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Австрія буде піддавати студентів до різних цій країні 'и "видатний " культури. Австрія є відмінним вибором навчання за кордоном для студентів, що виявляють інтерес до німецької мови.

Це третій за величиною місто в Австралії і має результат, він має численні навчальні заклади для задоволення місцевих і іноземних студентів. Університет мистецтва та промислового дизайну в Лінці і Джон Kepler University серед навчальних закладів у цій області.

Університети для бакалаврів у Австрія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Австрія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Австрія
Linz
Тип навчання
Форма навчання
University of Applied Sciences Upper Austria

Майстер ... [+]

Нові технології та інновації в медицині

Магістерська програма - це продовження та поглиблення програми бакалаврської програми «Технологія медичного обладнання». Це, однак, підходить для випускників інших науково-технічних курсів. Це дає змогу студентам здобути глибокі знання з медичної інженерії, які в першу чергу орієнтовані на медичні прилади та технології реабілітації та орієнтовані на практичні потреби професійних та кваліфікованих осіб.... [-]

Австрія Linz
інформація
англійська,німецький
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою