Filter
Master
Бельгія Walloon Region Mons Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Бельгія пропонує програми бакалавра.

По завершенню навчання на програмі бакалаврату студенти мають можливість продовжити навчання і отримати магістерський ступінь. Програми магістратури покликані розширити коло знань студента в обраній галузі і підготуватися до академічної або професійної кар'єри після завершення навчання.

Бельгія відома як серце Європи та центром міжнародних мереж. Як іноземні студенти в Бельгії ви бути оточений мультикультурного співтовариства.

Університети для бакалаврів у Бельгія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Бельгія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Бельгія
Walloon Region
Mons
Тип навчання
Форма навчання
University of Mons

Майстри в області біомедичних наук забезпечує поглиблену підготовку в галузі медицини, на основі надійних наукових, пов'язаної з великою кількістю практичної роботи. ... [+]

Майстри в області біомедичних наук забезпечує поглиблену підготовку в галузі медицини, на основі надійних наукових, пов'язаної з великою кількістю практичної роботи.

Навчання засноване на придбання передових знань в області біохімії, молекулярної біології, токсикології та фармакології.

Ми пропонуємо розвинену спеціалізацію з чотирьох напрямків і підтримується наукової роботи наших науково-дослідних лабораторій. Ці чотири напрямки є частиною біомедичних науково-дослідних секторів найбільш перспективним надія для пацієнтів.... [-]

Бельгія Mons
Вересень 2019
французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою