HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістерський ступінь - це тип випускної кваліфікації, дозволить студентам стати справжніми експертами в обраній галузі. Дані програми адресовані власникам бакалаврського ступеня і зазвичай тривають близько двох років.

Знання біологічних та лікарських галузей використовуються в біомедичній науці. Навчання в цій галузі розглядає роль імунології та статус харчування, як можливих чинників для здоров'я людей та тварин.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

4 Результати в Біомедичні дослідження, Іспанія , Заочне навчання Filter

майстер в галузі освіти та зміцнення здоров'я та громадської освіти

Formación Alcalá
Master
<
заочно
<
6&nbsp;-&nbsp;12 місяці
іспанська
Онлайн

Кількість годин і кредитів: 1000 годин і 40 ECTS

Детальніше

онлайн Masters International в області моніторингу клінічних випробувань

CESIF
Master
<
заочно
іспанська
Онлайн

Ця програма професійної спеціалізації спрямована на більш високу ступінь, переважно в області медичних наук (біології, фармації, медицини, хімії і т.д.), які хочуть швидко пра ...

Детальніше

майстер молекулярна онкологія (мама)

Centro de Estudios Biosanitarios (CEB)
Master
<
Денна
<
12 місяці
англійська
Онлайн

Молекулярна онкологія Master - Мам, це навчальна програма для клінічних онкологів, патологів, гематологів та інших медичних фахівців або Biomedical закінчив студентів з полів, ...

Детальніше

ступінь магістра в галузі молекулярної онкології (мама)

Centro de Estudios Biosanitarios (CEB)
Master
<
Денна
<
12 місяці
іспанська
Онлайн

Майстер в галузі молекулярної онкології - Мам, це навчальна програма для клінічних онкологів, патологів, гематологів та інших фахівців медицини або галузі біомедицини, пов'яза ...

Детальніше