Filter
Master
Великобританія England Bradford Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія пропонує програми бакалавра.

Магістратура - передова академічна програма, яка доступна в багатьох різних областях досліджень. Як правило, магістерські програми можуть бути завершені приблизно за два-три роки. Залежно від школи, їх можна навіть пройти онлайн.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Бредфорд має п'ять вищих навчальних закладів, а нещодавно отримав високу оцінку УСО за їх досягнення шкільної освіти. Є також National Media Museum, Бредфорд Промисловий музей, Музей кипіння зал і художня галерея називається Bradford 1 галерея.

Університети для бакалаврів у Великобританія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Великобританія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Великобританія
England
Bradford
Тип навчання
Форма навчання
University of Bradford

Bradford MPH призначений для тих, хто хоче перейти до охорони здоров'я, політики або розвитку спільноти на високому рівні, і підходить для кандидатів з різних рівнів студ ... [+]

Огляд

Bradford MPH призначений для тих, хто хоче перейти до охорони здоров'я, політики або розвитку спільноти на високому рівні, і підходить для кандидатів з різних рівнів студентського навчання та / або професійного досвіду.

Програма розробляє студентів у майбутніх лідерів охорони здоров'я, які розуміють політику в галузі охорони здоров'я, зміни громадськості, зміни людської поведінки або дизайну медичних послуг.... [-]

Великобританія Bradford
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bradford

Наші інноваційні та відзначені нагородами програми ступенів, що надаються переважно Team-Based Learning (TBL), були розроблені фармацевтами, педагогами, студентами та роб ... [+]

Огляд

В University of Bradford ми викладаємо фармацію з 1927 року і є експертами у підготовці студентів до світової клінічної практики.

Наша інноваційна та нагородами програма навчання, яка в основному проводиться на основі навчання на основі команди (TBL), була розроблена фармацевтами, викладачами, студентами та роботодавцями для забезпечення того, що ви отримаєте не тільки необхідні знання та навички випускника аптеки, а також з упевненістю, спілкуванням, роботою в команді та навичками вирішення проблем, необхідними для забезпечення зайнятості. Наші заняття імітують робоче місце, і ви будете працювати в невеликих групах для вирішення реальних проблем, багато хто з яких потрапляють в аудиторію з аптечної практики нашої команди фахівців-педагогів-фармацевтів.... [-]

Великобританія Bradford
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою