Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія пропонує програми бакалавра.

Магістратура - передова академічна програма, яка доступна в багатьох різних областях досліджень. Як правило, магістерські програми можуть бути завершені приблизно за два-три роки. Залежно від школи, їх можна навіть пройти онлайн.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

Університети для бакалаврів у Великобританія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Великобританія тут.

знайдених результатів Filter

Інтеграція магістрів бакалаврату з остеопатії

The London School of Osteopathy
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 - 6 років інформація Великобританія London + 1 більше

MOst - ступінь магістра інтегрованого бакалавра. Це дає змогу студентам, які не мають попереднього досвіду, перейти до повноцінного незалежного практикуючого протягом 4 років (або 5/6 років за фахом "неповний робочий день для учнів" / "ЄС").

майстер у фізіотерапії

Across the Pond
Кампус Денне навчання 2 років Серпень 2019 Великобританія Aberdeen Belfast Brighton Canterbury Cardiff Chester Cirencester Colchester Edinburgh Epsom Exeter Falmouth Farnham Glasgow Guildford Huddersfield Leeds Leicester Lincoln Liverpool London Loughborough Manchester Newcastle upon Tyne Norwich Nottingham Oxford Reading Rochester Sheffield + 29 більше

Кваліфікаційний рівень фізіотерапії пропонується як для студентів, так і для випускників університетами у Великобританії. Більшість канадців, які вирішили продовжити кар'єру в галузі фізіотерапії, прийшли до такого висновку, досягаючи ступеня бакалавра у відповідному предметі. Для цих студентів існує можливість подати заявку на 2-річну магістерську фізіотерапію (попередня реєстрація) у британському університеті.

майстер в галузі медичних наук

Across the Pond
Кампус Денне навчання Серпень 2019 Великобританія Aberdeen Belfast Brighton Canterbury Cardiff Chester Cirencester Colchester Edinburgh Epsom Exeter Falmouth Farnham Glasgow Guildford Huddersfield Leeds Leicester Lincoln Liverpool London Loughborough Manchester Newcastle upon Tyne Norwich Nottingham Oxford Reading Rochester Sheffield + 28 більше

Через ставд співпрацює з деякими провідними університетами Великобританії, які пропонують програми у професійних та непрофесійних медичних науках. Студенти, які навчаються в цих програмах, навчаються у світовому класі, а також отримують доступ до інноваційних, найсучасніших дослідницьких установ. Вони часто мають можливості вивчати практичні компоненти в глобальному середовищі поряд з фахівцями у своїх сферах.

освоїти фармацевтичної біотехнології в Ульмі і Бібераху

Hochschule Biberach University Of Applied Science
Кампус Денне навчання 4 семестри інформація Німеччина Biberach Ulm Великобританія London Швейцарія Zürich + 5 більше

На підставі ступеня хороший бакалавра в галузі фармацевтичної біотехнології, біохімії, біології з акцентом в галузі молекулярної біології або в програмах по суті з тим же змістом, ви будете досліджувати в основній програмі, розробка і продукт-орієнтованої формується. Мета дослідження ступеня програми чотири семестри підряд магістра PBT є кваліфікованим ступінь в галузі фармацевтичної біотехнології зі ступенем "магістр наук" ( "M.Sc."). "Магістр наук» м. . Можливість полягає в докторантурі.

Біомедичної науки MRes

St George's University of London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія London + 1 більше

Цей курс підготує вас до ступеня дослідження або кар'єри в біомедичної науки. Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про стипендії, застосовуючи або спілкуватися зі співробітниками приймальної комісії про вашу кваліфікації або досвіду, будь ласка, залиште свою адресу електронної деталі тут - www.masters.sgul.ac.uk або курсову інформація: www.sgul.ac. ик / післявузівської

майстер аптеці (mpharm)

University of Greenwich
Кампус Денне навчання інформація Великобританія London

Програма MPharm складається з чотирьох рік програма, яка об'єднує три взаємопов'язаних тем: пацієнт, хвороба і ліками дій; Практик і пацієнтів; Ліки Розробка і виробництво.

сертифікат аспірантури з питань інтенсивного здоров'я і виробництва продукції тваринництва

Royal Veterinary College
Кампус Онлайн Заочне навчання 1 - 3 років Серпень 2019 Великобританія London + 1 більше

Глобальний попит на продукцію свинини та птиці продовжує зростати, надаючи цікаві можливості для фахівців, що працюють у цих секторах

прикладне наркотиків відкриття MSC

University of Greenwich
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія Rochester London + 3 більше

Ця програма викладається або як класичну один рік програми, або доставлені через змішаного електронного навчання на два роки неповний основі. Ступінь грунтується на навчальній програмі Pfizer Ltd, «в домі». Вона вчить, як фундаментальна наука застосовується для відкриття і розробки лікарських засобів. Програма була розроблена і задумана галузевих експертів в лікарських препаратах і буде доставлений і оцінені експертами предметних від промисловості та університету.

майстер Ambient Assisted Living (MSC дослідження)

Middlesex University London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія London UK Online + 2 більше

Це аспірантуру дослідження дає можливість для студентів, які бажають провести Ambient Assisted Living (AAL) дослідницький проект по одному з широкого спектру міждисциплінарних дисциплін, робити це під наглядом нашої команди експертів.

майстер в клінічній фізіології - кардіологія (ЦКМ)

Middlesex University London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія London UK Online + 2 більше

Серцеві фізіологи записи і аналізувати фізіологічні дані для діагностики і лікування захворювань серця. Вони грають важливу роль в охороні здоров'я, врятувати багато життів і поліпшення багатьох інших. Серцеві фізіологи в лікарнях справу з пацієнтами з перших рук, а це означає, що потрібно не тільки вузькоспеціалізовані знання і відмінні аналітичні здібності, але хороші навички спілкування з людьми.

Спеціалізований магістр біофармацевтичного менеджменту

ESCP Europe Business School
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Франція Paris Великобританія London + 2 більше

Метою спеціалізованого Master® в управлінні біофармацевтичними препаратами є підготовка майбутніх менеджерів фармацевтичних, медичних консультацій та біотехнологічних компаній для негайного введення в професійне середовище, яке в даний час зазнає різких змін. Програма, яку навчають у нашому Паризькому кампусі, і лондонський кампус пропонує практичні заняття, які поєднують в собі придбання знань з розвитком вміння приймати рішення.

Інтегровані майстри у спортивній реабілітації

London South Bank University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Великобританія London

Цей курс інтегрованих магістрів веде до професійної реєстрації як випускника спортивного реабілітатора.

Інтеграція магістрів з фізіотерапії

London South Bank University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Великобританія London

Розвивайте навички та знання, щоб стати фізіотерапевтом в умовах, що швидко змінюються.

ЗМІ в галузі охорони здоров’я

Royal College of Art
Кампус Заочне навчання 2 років Вересень 2020 Великобританія London

MRes Healthcare Design - це унікальна міждисциплінарна програма за сумісництвом, яка спирається на додаткову експертизу Royal College of Art школи дизайну мистецтв та дизайнерського центру Хелен Хамлін та експертизу охорони здоров’я з медичного факультету Лондонського Імперського коледжу та Helix Center базується в лікарні Сент-Мері в Паддінгтоні, Лондон.