Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Університети для бакалаврів у Великобританія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Великобританія тут.

знайдених результатів Filter

майстер Ambient Assisted Living (MSC дослідження)

Middlesex University London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія London UK Online + 2 більше

Це аспірантуру дослідження дає можливість для студентів, які бажають провести Ambient Assisted Living (AAL) дослідницький проект по одному з широкого спектру міждисциплінарних дисциплін, робити це під наглядом нашої команди експертів.

майстер в клінічній фізіології - кардіологія (ЦКМ)

Middlesex University London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія London UK Online + 2 більше

Серцеві фізіологи записи і аналізувати фізіологічні дані для діагностики і лікування захворювань серця. Вони грають важливу роль в охороні здоров'я, врятувати багато життів і поліпшення багатьох інших. Серцеві фізіологи в лікарнях справу з пацієнтами з перших рук, а це означає, що потрібно не тільки вузькоспеціалізовані знання і відмінні аналітичні здібності, але хороші навички спілкування з людьми.

Магістр суспільної охорони здоров'я

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Великобританія UK Online Colchester + 1 більше

Програма "Майстер загальнодоступного здоров'я" (MPH) в Інтернеті була розроблена для зайнятих фахівців у галузі охорони здоров'я, які прагнуть отримати визнану кваліфікацію у вищому університеті Великобританії, продовжуючи працювати одночасно.