Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія пропонує програми бакалавра.

Ступінь магістра - це просунута програма навчання, яка може бути завершена приблизно за два роки, якщо студенти вже отримали ступінь бакалавра в аналогічній області. Студенти можуть обрати навчання на магістра мистецтв, магістра наук або магістра ділового адміністрування, в залежності від їх поточних і майбутніх цілей.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Університети для бакалаврів у Великобританія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Великобританія тут.

знайдених результатів Filter

MBBCH в медицині (аспірантура)

Swansea University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Великобританія Swansea

Наша програма "Вища медична допомога" є унікальною в Уельсі та однією з прикладами аналогічних програм медичного навчання у Великобританії, відкритих для випускників будь-якої дисципліни. Цей прискорений чотирирічний медичний курс слідує інноваційній інтегрованій програмі спіралі, призначеній для відображення того, як клініцисти підходять до пацієнтів та як пацієнти надають лікарям. Ви будете вивчати основні медико-біологічні науки в контексті клінічної медицини, громадського здоров'я, патології, терапії, етики та психо-соціальних питань в управлінні пацієнтами.

майстер в галузі суспільної охорони здоров'я

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років інформація Великобританія Birmingham + 1 більше

Ця модульна багатопрофільна програма в галузі суспільної охорони здоров'я пропонує сертифікат Аспірант, Диплом аспіранта або магістра суспільної охорони здоров'я.

Магістр суспільної охорони здоров'я

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Великобританія UK Online Colchester + 1 більше

Програма "Майстер загальнодоступного здоров'я" (MPH) в Інтернеті була розроблена для зайнятих фахівців у галузі охорони здоров'я, які прагнуть отримати визнану кваліфікацію у вищому університеті Великобританії, продовжуючи працювати одночасно.

MPH Public Health

Queen's University Belfast
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Belfast

MPH є міжнародно визнаною кваліфікацією, що відкриває багато можливостей для працевлаштування у всьому світі. Курс надає студентам базу знань та навичок, щоб продовжувати кар'єру в галузі громадського здоров'я або інших ролей, пов'язаних із здоров'ям.

MPH в галузі охорони здоров'я

University of Bradford
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Вересень 2019 Великобританія Bradford + 1 більше

Bradford MPH призначений для тих, хто хоче перейти до охорони здоров'я, політики або розвитку спільноти на високому рівні, і підходить для кандидатів з різних рівнів студентського навчання та / або професійного досвіду. Програма розробляє студентів у майбутніх лідерів охорони здоров'я, які розуміють політику в галузі охорони здоров'я, зміни громадськості, зміни людської поведінки або дизайну медичних послуг.

ЗМІ в галузі охорони здоров’я

Royal College of Art
Кампус Заочне навчання 2 років Вересень 2020 Великобританія London

MRes Healthcare Design - це унікальна міждисциплінарна програма за сумісництвом, яка спирається на додаткову експертизу Royal College of Art школи дизайну мистецтв та дизайнерського центру Хелен Хамлін та експертизу охорони здоров’я з медичного факультету Лондонського Імперського коледжу та Helix Center базується в лікарні Сент-Мері в Паддінгтоні, Лондон.

Інтеграція магістрів з фізіотерапії

London South Bank University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Великобританія London

Розвивайте навички та знання, щоб стати фізіотерапевтом в умовах, що швидко змінюються.

Майстер стоматологічного громадського здоров'я (MDPH)

University of Dundee
Кампус Денне навчання Заочне навчання 12 - 60 пошук програми з юриспруденції інформація Великобританія Dundee + 1 більше

University of Dundee , магістри стоматологічного суспільного здоров'я (MDPH) підготує вас до кар'єри у просуванні та покращенні здоров'я порожнини рота на рівні населення.

Спеціалізований магістр біофармацевтичного менеджменту

ESCP Europe Business School
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Франція Paris Великобританія London + 2 більше

Метою спеціалізованого Master® в управлінні біофармацевтичними препаратами є підготовка майбутніх менеджерів фармацевтичних, медичних консультацій та біотехнологічних компаній для негайного введення в професійне середовище, яке в даний час зазнає різких змін. Програма, яку навчають у нашому Паризькому кампусі, і лондонський кампус пропонує практичні заняття, які поєднують в собі придбання знань з розвитком вміння приймати рішення.

Урологія (ЧМ - Онлайн навчання)

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Онлайн Заочне навчання 2 років Вересень 2019 Великобританія Edinburgh

Ця дворічна магістерська програма, що складається за сумісництвом, яка повністю викладається в Інтернеті, пропонується Королівським коледжем хірургів Единбурга та Единбурзького університету, і досягає ступеня магістра хірургії (ЧМ).

Магістр суспільної охорони здоров'я

University of Stirling
Онлайн Заочне навчання 36 місяці інформація Великобританія Stirling

Якщо ви вже берете участь у дослідженні, політиці та практиці в галузі охорони здоров'я або плануєте кар'єру в цих сферах, цей курс магістрів призначений для підтримки ваших майбутніх амбіцій.

MSc / PgD / PgC Стоматологічна технологія (дистанційне навчання)

Cardiff Metropolitan University
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 3 років Вересень 2019 Великобританія Cardiff

Програма передбачає підготовку фахівців на основі початкової кваліфікації в області стоматологічних технологій.

сертифікат аспірантури з питань інтенсивного здоров'я і виробництва продукції тваринництва

Royal Veterinary College
Кампус Онлайн Заочне навчання 1 - 3 років Серпень 2019 Великобританія London + 1 більше

Глобальний попит на продукцію свинини та птиці продовжує зростати, надаючи цікаві можливості для фахівців, що працюють у цих секторах

Інтеграція магістрів бакалаврату з остеопатії

The London School of Osteopathy
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 - 6 років інформація Великобританія London + 1 більше

MOst - ступінь магістра інтегрованого бакалавра. Це дає змогу студентам, які не мають попереднього досвіду, перейти до повноцінного незалежного практикуючого протягом 4 років (або 5/6 років за фахом "неповний робочий день для учнів" / "ЄС").

Біомедичної науки MRes

St George's University of London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 2 років інформація Великобританія London + 1 більше

Цей курс підготує вас до ступеня дослідження або кар'єри в біомедичної науки. Якщо ви хочете дізнатися більш детальну інформацію про стипендії, застосовуючи або спілкуватися зі співробітниками приймальної комісії про вашу кваліфікації або досвіду, будь ласка, залиште свою адресу електронної деталі тут - www.masters.sgul.ac.uk або курсову інформація: www.sgul.ac. ик / післявузівської