Filter
Master
США Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Магістратура - передова академічна програма, яка доступна в багатьох різних областях досліджень. Як правило, магістерські програми можуть бути завершені приблизно за два-три роки. Залежно від школи, їх можна навіть пройти онлайн.

Від плазунів до птахів та ссавців ветеринари можуть розуміти, як обробляти тварин, коли вони потребують медичної допомоги. Вивчення ветеринарної медицини може передбачати вивчення хірургічних вправ та інших медичних процедур.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Ветеринарна медицина, США

Eastern Virginia Medical School

Магістерська програма створює міцну основу для успішної кар'єри в лабораторних тварин науки. Його курси зосереджені на всіх аспектах лабораторних тварин науки та менеджме ... [+]

Більша частина сучасної медицини в боргу перед незамінний досліджень на тваринах. З необхідністю технічно складних, гуманним і продумане використання тварин в біомедичних дослідженнях, попит на кваліфікованих фахівців в області лабораторних тварин науки дуже високий, особливо в університетах, фармацевтичних компаній, і компаній біотехнології. З метою просування в цій висококонкурентному галузі, важливо мати перевагу навчання, який забезпечує ступінь спеціалізованих магістра. Таким чином, Східна Вірджинія медична школа запустила новий онлайн це Магістр лабораторією Програми зоотехнія.... [-]

США Norfolk
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою