Filter
Master
Данія Aalborg Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Данія пропонує програми бакалавра.

Магістерський ступінь - вчений ступінь, який можна отримати після завершення бакалаврату. Навчання займає від одного до трьох років, більшість же програм магістратури може бути завершено приблизно за два роки.

Данії, офіційно Королівство Данії, це суверенна держава в Північній Європі, розташоване південному заході Швеції, на південь від Норвегії, і межує на півдні з Німеччиною.

Ольборг це промислове місто розташоване на півночі Ютландії, Данія. Вона має поголів'я більше 100 000 жителів. Ольборг також називають містом університет, тому що це має 3 університетах і коледжах 2 учнем якого населення становить великий відсоток від загальної чисельності населення в місті.

Університети для бакалаврів у Данія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Данія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Данія
Aalborg
Тип навчання
Форма навчання
Aalborg University

Медицина з промислової спеціалізації фокусується на розвитку нового ліки і найкраще лікування захворювань. Освіта поєднує в собі ліки, фармакологія, науки і технології. ... [+]

Медицина з промислової спеціалізації фокусується на розвитку нового ліки і найкраще лікування захворювань. Освіта поєднує в собі ліки, фармакологія, науки і технології.

Ви отримуєте можливість працювати з наприклад стовбурових клітин і реконструкції тканин, клінічні та доклінічних випробувань лікарських засобів та взаємодій між маркетингом та економіки охорони здоров'я і більше.... [-]

Данія Aalborg Copenhagen Esbjerg
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою